Sayfa 531/996 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    endeks çıkar gibi yapıyor düşüyor, dolar düşer gibi yapıp çıkıyor, hiç istikrar yok, alsan alınmıyor satsan satılmıyor, öyle seyrediyoruz bakalım.
    hiç sormayın. bırakın bizi, piyasa profosyonellerinin dahi şu ortamda ne olacağını kısa vadede doğru öngörebileceklerini düşünmüyorum. rusyadan dörtlü zirve çalışması yapmıyoruz açıklaması gelince işler değişti. bu mesele çözülmeden yapacağımız her işlem, şansa kalacak anlaşılan. bu gün yüklü bir alım yapsak gece de Allah korusun bir çatışma sürtüşme olsa sabaha yan ağla, dön ağla moduna geçeriz.

2.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    hisseleri de fena değilmiş fazla riskli değiller, zamanında tcd yerine bunu alsaydım zarar yerine kârdaydım, favorilere de eklemiştim ama tcd almıştım.
    siteden yaptığım alıntı, anlaşılan eski ve fonun sıtratejisi değişmiş. öğleden sonra kendilerini arayıp bir görüşeyim bakalım. fonla ilgil neler söyleyecekler bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    hiç sormayın. bırakın bizi, piyasa profosyonellerinin dahi şu ortamda ne olacağını kısa vadede doğru öngörebileceklerini düşünmüyorum. rusyadan dörtlü zirve çalışması yapmıyoruz açıklaması gelince işler değişti. bu mesele çözülmeden yapacağımız her işlem, şansa kalacak anlaşılan. bu gün yüklü bir alım yapsak gece de Allah korusun bir çatışma sürtüşme olsa sabaha yan ağla, dön ağla moduna geçeriz.
    öyle üstad virüs işi bir yandan bu suriye meselesi bir yandan, hiç iyi haber yok ki... iyice bıktırdılar artık piyasalar nefes alamaz oldu, her çıkış satış fırsatı artık, ev, altın, dolar, arsa almak varken bu karmaşada ne işimiz var borsayla fonla falan suç bizde aslında.

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    siteden yaptığım alıntı, anlaşılan eski ve fonun sıtratejisi değişmiş. öğleden sonra kendilerini arayıp bir görüşeyim bakalım. fonla ilgil neler söyleyecekler bakalım.
    iyi yaparsın üstad bizi de bilgilendirirsen seviniriz, uzun zamandır aklımdaydı ama diğerlerini alınca fırsat olmamıştı.

5. Tte satış verdim şimdi bu günün fiyattan mi yoksa yarın ki fiyattqn mi satacak

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

6. Gözde %12 yükselerek devre kesti o kadar sövdük sonunda yaradı 😀 Tcd ve Eib fon için iyi haber. Kapanış böyle olursa Tcd'ye tek başına katkısı +0.80-0.90 arası olur

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    )) baba büyüksün
    Eyv kardesim😀

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    siteden alıntılıyorum
    Portföy Dağılımı

Özel Sektör Tahvili/Bonosu : 92,74
    Borsa Para Piyasası : 7,26
    :

bu dağılıma göre bu getiri enteresan değil mi?
    Demekki hisselrri iyi gitmis ustadim

Sayfa 531/996 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •