Sayfa 546/996 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by asır Yazıyı Oku
    Bu olayın turizm açısından Kapadokya harici hiçbir bölgemizi olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum. BİST hisselerinden THY harici bir şirketimizi de çok abartılı etkileyeceğini de düşünmüyorum, onunda petroldeki düşüşle nötür olacağına inanıyorum. Ve sürekli Thy ye basarak düşürüyorlar. Tedbiri elden bırakmayalım ne olur ne olmaz diye düşüyoruz bence. İlk olumlu haberde yahu biz niye düştük diye çok hızlı çıkacağımıza inanıyorum.ytd
    Egeyi iranlilar ve ingilizler doldurur...ne kapadokyasi kim takar kapadokyanin turizme etkisini

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Her zaman sevin demedim dün ve bugün için sevelim o da yeter
    Sevmiyoruz
    😀

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Trump Reisin insafına kaldık, yarın aşı bulundu diye twit attı attı yoksa tüm dünya borsaları gibi biz de cokeriz. Bist için buraya kadar düzeltme normaldi ama113.600 puanın altı tehlikeli yerler.
    Melihsah ustadim
    Ne trump twit atsin ne korona tr ye geldi desinler...ikincisi twit atmamasindan daha tehlikeli

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Neyini sevelim, dolar bazinda karsilastiralim bakalim, aralarindaki en az kazandiran, verimsiz, volatil, kisaca pislik bir piyasa. Ancak oyalaniyoruz iste.
    Agzina saglik
    Gozdeden tiksiniyorum
    Bist yine uvey evlat gibi
    Atsan atilmiyor satsan satilmiyor. 😀😀😀

Trumpa msj attim
    İnsafina kaldik
    Bir kac kurus at diye
    Melaninin insafina kaldik 😀

Vuris - idlip.duzeldiginde sizce endeks 130 lu seviyelere gelirmi ? Yabanci girisi olmadan bu mumkunmu ?
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bence şu ortamda hiç acele edilmemeli.Düşüşü fırsat bilip alım yapılması da bugünler için bence doğru değil.
    Gerekirse 2 ay PPF'de kalınır.Ama doğru zaman geldiğinde alıma girilir.Virüs işi netleştiinde, İdlip meselesi neticelendiğinde ortan durulur.
    Aksi taktirde zarada gidecek olan meblağı toplamak için geçecek süre oldukça uzun olabilir, toparlasak bile sonuç gene PPF kadar olabilir.
    Çekilecek streste yanımıza kar kalır.
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tum dunya ulkeleriendeksleri eksi 2 lerde bist neden dusmedi anliyormusunuz?
    Yabanci alttan topluyor
    Duze duze
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Vuris - idlip.duzeldiginde sizce endeks 130 lu seviyelere gelirmi ? Yabanci girisi olmadan bu mumkunmu ?

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanmam.Kendi kendimize 123 yaptık, orada tıkandık kaldık.

Sayfa 546/996 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •