Sayfa 559/996 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    şu durumda gönül rahatlığıyla altın fonu, iş değil diyebiliriz.
    altın ve petrol fonu iş değil gerçekten üstad, istikrarsızlar, alırken satarken ne olacağını kestirmek güç, gram altın almak daha akıllıca.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ne oldu agirina mi gitti acigini cikarmam

Adama bak ya
    20 sinde tte ye sektirmis
    Bir hafta gecmeden bugun tte yi ovuyor
    Bir de bana laf atiyir
    Engellesene beni?
    doğrudur çöp üstadım o gün ki -3 üzeri düşüşün tepkisi üzerine yazılmış ama sonraki günler arayı açıp kara geçmiş fakat bu yanıldığınız ve size kanıp dünya zarara girenler olduğu gerçeğini değiştirmiyor. bunu kabullenmeniz zaten beklenmiyordu her zaman ki gibi

8 postluk sayfada 5 postu işgal etmenin başlığı takip edenlere büyük bir saygısızlık olduğu gerçeğinide değiştirmiyor.

Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Bir diğer ilginçlik pörtföy düşerken, yatırımcı artmış, 4917'den 5034'e çıkmış. Komple fonu satıp alttan satıp, yarısıyla üstten aldılar herhalde Mide bulandırıcı bir durum.
    O kadar sureleri yok al sat valorunden 3 gunleei gider
    Bence sabanci kendi aldi alttan😀😀😀
    Pala misali

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Uzun vadede uzmez ama baya uzun 😀
    öyle ama o kadar bekledikten sonra bir de stopajla uğraşmamak için gram, daha mantıklı olabilir

Atışmanızı gidin özelden yapın , sohbet türü paylaşımlarınızıda fon cafeden yapın .. Kaçıncı uyarı bu ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    altın ve petrol fonu iş değil gerçekten üstad, istikrarsızlar, alırken satarken ne olacağını kestirmek güç, gram altın almak daha akıllıca.
    sorun ani zamanda satilmamaktir ve alinmamaktir.
    petrol dustu 5 dolar almak istiyorum hobaaaa t+1 ne bilim t+2

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu senin hissettigini piyasa hissetse suan eksi 3 tu...
    Web yanlış hatırlamıyorsam burak elindeki malları boşalttı. Piyasa düşerse mal almak için fırsat kolluyor. Boşuna ayı, boğa piyasası dememişler. Aslında bist düşüş için direniyor. İlk iyi haberde gaplı açılış yapacak. Sabırla bekliyoruz. Paranın gidecek yeri yok. Altın fonları bir ayda aldığını üç günde veriyor. iyi haberle ons fiyatları geriler. Dolar artışı durur. Hatta biraz gevşer. Bekliyoruz. Moral bozmak yok.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Web yanlış hatırlamıyorsam burak elindeki malları boşalttı. Piyasa düşerse mal almak için fırsat kolluyor. Boşuna ayı, boğa piyasası dememişler. Aslında bist düşüş için direniyor. İlk iyi haberde gaplı açılış yapacak. Sabırla bekliyoruz. Paranın gidecek yeri yok. Altın fonları bir ayda aldığını üç günde veriyor. iyi haberle ons fiyatları geriler. Dolar artışı durur. Hatta biraz gevşer. Bekliyoruz. Moral bozmak yok.
    Sortcu diyorsun yani 😀😀
    O da kendince hakli

Sayfa 559/996 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •