Sayfa 560/996 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Hadi hisse ve değişken fonları anladık da borçlanma fonlarına ne oluyor, kimisi eksi getirip duruyor, kimi yerinde sayıyor, ppf alsak daha iyiymiş. osd, krc, tpf, ahu eskisi gibi değiller artık.
    Ya risk alıp hisse ve değişken miktarını arttıracağım ya da ppf ye geçeceğim kafam rahat olacak.
    Osd cuvalladi
    Ahu direniuo 0.0333 geliyodu 2 gundur
    Oda 0.0291 e dustu pff ye yaklasti
    Altin fonu aldim ykt.ilk gunde zarar yedik

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Web yanlış hatırlamıyorsam burak elindeki malları boşalttı. Piyasa düşerse mal almak için fırsat kolluyor. Boşuna ayı, boğa piyasası dememişler. Aslında bist düşüş için direniyor. İlk iyi haberde gaplı açılış yapacak. Sabırla bekliyoruz. Paranın gidecek yeri yok. Altın fonları bir ayda aldığını üç günde veriyor. iyi haberle ons fiyatları geriler. Dolar artışı durur. Hatta biraz gevşer. Bekliyoruz. Moral bozmak yok.
    Doğru söylüyorsun. Şu an nakitteyim. Önümüzdeki haftadan itibaren serbest fona geçiyorum. Artık al sat ile uğraşmayacağım. Serbest fonda onlar gerekeni yapıyor zaten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun. Şu an nakitteyim. Önümüzdeki haftadan itibaren serbest fona geçiyorum. Artık al sat ile uğraşmayacağım. Serbest fonda onlar gerekeni yapıyor zaten.

üstadım sana özel mesaj göndermeye çalıştım ama olmadı. ben mi yapamadım, yoksa mesaj alımına mı kapalısın bilemedim. mümkünse özelden yazışmak isterim.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım sana özel mesaj göndermeye çalıştım ama olmadı. ben mi yapamadım, yoksa mesaj alımına mı kapalısın bilemedim. mümkünse özelden yazışmak isterim.
    Kapalıydı geçen gün açtım. Bir daha denermisin

5.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku

Deneyiminizi bizimle paylasirsaniz cok seviniriz. Yari yariya 2 adet mi serbest fona giris yapacaksiniz ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    538
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Osd cuvalladi

osd ye yol verdim az karla şu ortamda nakit kral.

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Deneyiminizi bizimle paylasirsaniz cok seviniriz. Yari yariya 2 adet mi serbest fona giris yapacaksiniz ?
    Tam karar vermedim.

8.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Osd cuvalladi

ahu yine diğerlerine göre iyi de hiç işe yaramıyor gerçekten de ppf gibi oldu.
    altın fonlarına mı gireyim dedim ona da güven olmuyor, belki uzun vade düşünmek gerekiyor.
    nereye el atsak fayda etmiyor, şimdilik biraz daha beklemek en iyisi herhalde ben de anlamadım bu nasıl iş.

Sayfa 560/996 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •