Special Days Image
Sayfa 569/996 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Abd endeksleri %1.5 yükselmişti az kaldı yine negatife geçecek, haber bekleniyor sanırım Trump reis olumlu haber vermesse Abd'nin de bizim de işimiş zor. Bu arada Brezilya endeksi de %5.23 düşmüş
    Korona cikti brezilyada ondan
    Demekki bizde de ciksa yapacagi eksi 5 kusur
    İnsallah cikmaz
    Paranin cani cehenneme
    Korkutuyor bu virus beni

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Korona cikti brezilyada ondan
    Demekki bizde de ciksa yapacagi eksi 5 kusur
    İnsallah cikmaz
    Paranin cani cehenneme
    Korkutuyor bu virus beni
    Üstad biraz araştırdım Brezilya 4 gündür kapalıymış borsa açılınca toplu indirim yapmış adamlar. Beni korkutan biz bu Brezilya ile hep başa baş gidiyoruz ya onlar bizi yakalıyor ya biz onları inşallah bu sefer biz aşağıya değil onlar yukarıya gelir.

Amerikada yön aşağı yine. Belliki turp kafadan bir şey çıkmayacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Orası öyle zaten uzun vadede yabancı borsa fonları hep kazandırıyor orta vadeciyim o yüzen kararsızım. Nasdaq zaten 2016 yılından beridir tl bazında %200 kazandırmış. Bekleyecek sabır olsa kazanç garanti aslında.
    Doların etkisini unutmayın geçen senelerde. Dolar eskisi gibi hareket etmeyebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. eğri oturup doğru konuşalım corona virüsünün Türkiyede çıkamama oranı %? acaba...Bugün çıkmazsa yarın çıkar önemli olan yayılmasını önlemek...

Çinliler ülkeye girerken ateşi olan var mı yok mu ona bakılıyor..biz kendi vatandaşlarımızı çinden özel uçakla alıp karantinaya aldık 14 gün belki kuluçka döneminde vs dir diye... o ülkemize giren çinlileri 14 gün karantinaya neden almıyoruz belki kuluçka dönemindedir?

İşin kısası anket yapılsın oran %90 nn altında çıkmaz...

Kırmızı olmayan ülke kalmadı, yavaş yavaş yayılıyor bu meret

6. Havaların ısınması virüsün sonunu getirir.Sıcağa dayanıklı değilmiş.Aşıya falan gerek kalmadan yok olup gider.Bugün İstanbulda hava bahar havası gibiydi.Az kaldı şu Mart ayınıda bir atlatsak virüsün sonu geliyor.

Ama asıl mesele İdlip meselesi.3 gün süre vermişiz.3 gün içinde istenilen olmazsa neler olacak belirsiz.

O yüzden borsadaki gel gellere aldanıp aşırı giriş yapmamakta fayda var.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Havaların ısınması virüsün sonunu getirir.Sıcağa dayanıklı değilmiş.Aşıya falan gerek kalmadan yok olup gider.Bugün İstanbulda hava bahar havası gibiydi.Az kaldı şu Mart ayınıda bir atlatsak virüsün sonu geliyor.

Ama asıl mesele İdlip meselesi.3 gün süre vermişiz.3 gün içinde istenilen olmazsa neler olacak belirsiz.

O yüzden borsadaki gel gellere aldanıp aşırı giriş yapmamakta fayda var.
    Nasil isiya dayanikli degilmis
    Vucut isisi 36.5 degilmi
    Bu isida yasiyorsa sokak sicakliginda rahat yasamazmi

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Üstad biraz araştırdım Brezilya 4 gündür kapalıymış borsa açılınca toplu indirim yapmış adamlar. Beni korkutan biz bu Brezilya ile hep başa baş gidiyoruz ya onlar bizi yakalıyor ya biz onları inşallah bu sefer biz aşağıya değil onlar yukarıya gelir.
    Olaya bak
    Kendimizi gectim
    Brezilyalilar icin dua ediyoruz 😀

Sayfa 569/996 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •