Sayfa 576/996 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Riski düşük diye alınan Kira Sertifikaları Fonları, Te3 gibi fonlar her gün eksi yazıyor. Bunlar mevduat müşterisine hitap eden fonlar olmasına rağmen hisse senedi fonlarından neredeyse daha tehlikeli hale geldi.Ocak ayı enflasyonu açıklandıktan sonra ne olduysa oldu bu tarz fonlar patladı.

Tcd eksi 0.88
    Allah belanizi versin
    Kol kesme vakti benim icin
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tcd eksi 0.88
    Allah belanizi versin
    Kol kesme vakti benim icin
    Ytd
    Benim içinde aynı, öğlene kadar endeks cok düsmezse tamamını cıkacam, ha bugun ha yarın düzelir dedikce aylık da -10a gelmiş
    Beceriksizler!

Alıntı Originally Posted by Yasyas Yazıyı Oku
    Benim içinde aynı, öğlene kadar endeks cok düsmezse tamamını cıkacam, ha bugun ha yarın düzelir dedikce aylık da -10a gelmiş
    Beceriksizler!
    Bir de korona tr de goruldu haberi gelirse kismi var...keske 20 ocakta ciksaymisiz...
    Boyle beceriksiz fon yonetimi olamaz

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bir de korona tr de goruldu haberi gelirse kismi var...keske 20 ocakta ciksaymisiz...
    Gün sonuna kadar korona haberi cıkarsa tcd gider ayak min%5 daha ittirir

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Esas pompa orada başlayacak haklısınız. Hakkınızda hayırlısı olsun Webster başkanım, korona türkiyeye dokunmazsa zaten ayrıştık, çok deli ayrışırız, dokunursa da aşağıda düşmemiz gereken net bir 7 8 bin puan birikti gün itibarıyle. Bu risktir, ama her iki yönde de risk büyük bu riski alabilen kazanacak Fonlar içinde fena iş çıkartmayanlar da var bu arada göz ucuyla takip ediyorum. Benim kadar iyi olacak halleri de yok herhalde canım !

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Esas pompa orada başlayacak haklısınız. Hakkınızda hayırlısı olsun Webster başkanım, korona türkiyeye dokunmazsa zaten ayrıştık, çok deli ayrışırız, dokunursa da aşağıda düşmemiz gereken net bir 7 8 bin puan birikti gün itibarıyle. Bu risktir, ama her iki yönde de risk büyük bu riski alabilen kazanacak Fonlar içinde fena iş çıkartmayanlar da var bu arada göz ucuyla takip ediyorum. Benim kadar iyi olacak halleri de yok herhalde canım !
    Ustadim siz kadar olmasada dediginiz gibi iyi yonetilen fonlar var
    Bende ona kiziyorum endeksin 0.71 oldugu gunde eksi 1 e yakin goturu nedir
    Resmen viski yudumlamislar dun
    Neyse
    Diger kisma gelince
    Ben o riski almayip bugun tum tcd ye satis emri girdim bile
    Hayirlisi olsun
    Umarim bugun guzel kapatirda gider ayakta tirpanlamaz

8. aşı bulundu virüs bitti haberi gelse bir, hemen ertesi gün en az %4-5 i var TCD'nin

Sayfa 576/996 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •