Sayfa 590/996 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Stochastic göstergesinin geçmiş dönemde bu seviyeyi en son 14 Ekim 2019 da görmüş ve endeks 93.000 seviyesindeymiş. Bundan sonraki başlayan yükseliş 24 ocağa kadar sürmüş. Tahminim en fazla bir kaç gün daha Stochastic göstergesi aşırı satım bölgesinde kalır sonra bir haber ile tekrar yükselir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    ist hariç alayına yol verdim fonların oda +03 getiriyor hala helal olsun bu kaos ortamında...
    Bende full ist deyim

3. Merhaba arkadaşlar aylardır bir türlü çözemediğim şu T+1 sorunuma bir el atarmısınız size zahmet olmazsa. Bugün öğleden önce ilk defa Aes fonu alış talimatı girdim. (T+1 alış T+3 satış ) alış tarihini 28.02 gösterdi. Şimdi bu fon benim hesabıma yarın öğlen 14.30 da mı geçecek? + bu akşamki kapanış fiyatından mı almış olacağım? aynı şeyi satış için düşünürsek satış verdiğimde bu akşamki fiyattan satıp karşılığını 3 işgünü sonraki gün mü hesabıma geçirecek yoksa 3 işgünü sonraki oluşan fiyattan alıp aynı gün mü hesabıma geçirecek cevap için teşekkürler.

Bugun eib de eksi gelir iki hissesi de ekside.

Alıntı Originally Posted by kartel1 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar aylardır bir türlü çözemediğim şu T+1 sorunuma bir el atarmısınız size zahmet olmazsa. Bugün öğleden önce ilk defa Aes fonu alış talimatı girdim. (T+1 alış T+3 satış ) alış tarihini 28.02 gösterdi. Şimdi bu fon benim hesabıma yarın öğlen 14.30 da mı geçecek? + bu akşamki kapanış fiyatından mı almış olacağım? aynı şeyi satış için düşünürsek satış verdiğimde bu akşamki fiyattan satıp karşılığını 3 işgünü sonraki gün mü hesabıma geçirecek yoksa 3 işgünü sonraki oluşan fiyattan alıp aynı gün mü hesabıma geçirecek cevap için teşekkürler.
    Yarin tefasta goruceginiz fiyattan 14.30 gibi hesabiniza geçer .
    satis kismida satis talimatinin 1 sonraki gunu fiyattan 3 is gunu sonra 14.30 da hesaba gecer.

6.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    ist hariç alayına yol verdim fonların oda +03 getiriyor hala helal olsun bu kaos ortamında...
    üstadım benim bu noktada anlamadığım bir şey var. sonuçta buu ist, kısa vadeli borçlanma araçları fonu. kvb'lerin şu ara yaşanan faiz yükselişinden dolayı tel tel döküldüğü bir ortamda nasıl oluyor da bu getiri sağlanabiliyor?

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Yarin tefasta goruceginiz fiyattan 14.30 gibi hesabiniza geçer .
    satis kismida satis talimatinin 1 sonraki gunu fiyattan 3 is gunu 14.30 hesaba gecer.
    Cevap için teşekkürler hocam.

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Bende full ist deyim

burak üstadım, bu fon kısa vadeli borçlanma araçları fonu olmasına rağmen diğer kvb'lerin faiz artışından dolayı tel tel dökülüp eksi dahi yazdığı ortamda nasıl oluyor da ppf'lerin hafif üzeri getiri sağlayabiliyor?

Sayfa 590/996 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •