Sayfa 591/996 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım benim bu noktada anlamadığım bir şey var. sonuçta buu ist, kısa vadeli borçlanma araçları fonu. kvb'lerin şu ara yaşanan faiz yükselişinden dolayı tel tel döküldüğü bir ortamda nasıl oluyor da bu getiri sağlanabiliyor?
    İsminin KVB olduğu yanıltmasın üstadım IST içeriğinin çoğu Özel Sektör Borçlanma Araçlarından oluşuyor
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Stochastic göstergesinin geçmiş dönemde bu seviyeyi en son 14 Ekim 2019 da görmüş ve endeks 93.000 seviyesindeymiş. Bundan sonraki başlayan yükseliş 24 ocağa kadar sürmüş. Tahminim en fazla bir kaç gün daha Stochastic göstergesi aşırı satım bölgesinde kalır sonra bir haber ile tekrar yükselir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    üstadım tte'yi takip ediyor musunuz? dönüş başlayınca yüz güldürür mü acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İsminin KVB olduğu yanıltmasın üstadım IST içeriğinin çoğu Özel Sektör Borçlanma Araçlarından oluşuyor
    şu halde olası bir geri ödeme sıkıntısında can yakma riski olmaz mı?

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım tte'yi takip ediyor musunuz? dönüş başlayınca yüz güldürür mü acaba?
    Bugün bir yatırım uzmanı ile görüştüm. Tte içinde kağıtların Aselsan hariç hepsinin boş olduğunu söyledi. Dikkatli olmak lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    burak üstadım, bu fon kısa vadeli borçlanma araçları fonu olmasına rağmen diğer kvb'lerin faiz artışından dolayı tel tel dökülüp eksi dahi yazdığı ortamda nasıl oluyor da ppf'lerin hafif üzeri getiri sağlayabiliyor?
    İst de valorsuz
    Portfoyunde devlet tahvili orani az
    %6 gibi digerleri pff gibi
    Kvba sinifinda ama gercekte pff
    Bu arada. Fil ist.den daha.iyi

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    şu halde olası bir geri ödeme sıkıntısında can yakma riski olmaz mı?
    Olabilir üstadım. Portföyünde %1'den fazla yer kaplayan özel sektör şirketleri genelde bilindik bankalar ve şirketler. Diğer şirketlere tek tek bakmadım ama 60'dan fazla borçlanma aracı içeriyor yani çeşitlilik olması can yakıcı kısmın etkisini azaltabilir. Şu an zaten FIL ile yakın getirileri risk almak istemiyorsanız FIL alternatif olabilir

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Olabilir üstadım. Portföyünde %1'den fazla yer kaplayan özel sektör şirketleri genelde bilindik bankalar ve şirketler. Diğer şirketlere tek tek bakmadım ama 60'dan fazla borçlanma aracı içeriyor yani çeşitlilik olması can yakıcı kısmın etkisini azaltabilir. Şu an zaten FIL ile yakın getirileri risk almak istemiyorsanız FIL alternatif olabilir
    Mustafa ustad
    Sende.bi ara ıst vardi su.karaborsaya
    Dustugu zamanlarda sattin galiba

8.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Mustafa ustad
    Sende.bi ara ıst vardi su.karaborsaya
    Dustugu zamanlarda sattin galiba

Hala var üstadım şu an IST, FIL, TI1 ve EIB'den oluşuyor benim portföy

Sayfa 591/996 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •