Sayfa 622/996 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    İptal son saati son işlem saati mi oluyor ?
    Fondan fona değişiyor. Genelde valör atlatma saatinden 15-30 dakika öncesi oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    eib fiyatı açıklayabilecek olan ?
    EIB için yeni fiyatımız: 0,062366

Hafif eksi yazmış

3. EIC için yeni fiyatımız: 0,019719

Arti yazmış iki gözümün çiçeği

4.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Nasıl zamanlama yapmışsam, dün IPV talimatı verdim ve bugün hesaba geldiler. Neyse artık, yapacak bir şey yok gibi.
    İpv sağlam fon Cds artışından diğer eurobond fonlarina nazaran daha az etkileniyor.

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    EIB için yeni fiyatımız: 0,062366

Hafif eksi yazmış
    Sizden ricam birkac aksam boyle yazarsaniz cok hos olur teşekkürler bilgi için

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    EIC için yeni fiyatımız: 0,019719

Arti yazmış iki gözümün çiçeği
    Normalde Eic fonun içeriğinde de Blcyt hissesi vardı, iki gundur artı geldiğine göre hisse bölümünde değişikliğe gitmişler sanırım

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    İpv sağlam fon Cds artışından diğer eurobond fonlarina nazaran daha az etkileniyor.
    Evet getiri ve goturude daha dar bir alanda, doğru. Yani -si az olduğu gibi +si da ona uygun şekilde daha az. Ama asıl sorun şu ki, bu risk priminin ne zaman artma eksilme trendine gireceğini anlayamiyorum ki. Ve aslında bu fonların zamanında dolar artisinda daha çok getirmesinin sebebi bence cds'ti. Çünkü fonda başka bir enstrüman yok bildiğim kadarıyla. sizde de vardı bir eurobond fonu oldugunu hatırlıyorum. Emin degilim ake idi belki de. Umarım düze çıkabiliriz..☺

8.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Evet getiri ve goturude daha dar bir alanda, doğru. Yani -si az olduğu gibi +si da ona uygun şekilde daha az. Ama asıl sorun şu ki, bu risk priminin ne zaman artma eksilme trendine gireceğini anlayamiyorum ki. Ve aslında bu fonların zamanında dolar artisinda daha çok getirmesinin sebebi bence cds'ti. Çünkü fonda başka bir enstrüman yok bildiğim kadarıyla. sizde de vardı bir eurobond fonu oldugunu hatırlıyorum. Emin degilim ake idi belki de. Umarım düze çıkabiliriz..☺
    Eurobond fonlarının geçmiş performanslarını incelerseniz günün sonunda doların üstünde getiriyorlar yani 1 yıllık değerlendirmede.

Sayfa 622/996 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •