Sayfa 635/996 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Petrol fonuna kimler giris yapti bugun ? -4 ile kapatmis brent petrol. Tam alis gunuymus 6-7 gun boyunca ard arda eksi yazmis petrol. Eral bey de 50 dolar civarina geldiginde petrol almayi dusunuyordu . Alacak mi bakalim ?
    perşembe bir miktar almıştım, tabi alır almaz %3 zararım oldu dün de biraz daha alış verdim, artık düşen ne varsa ufak ufak alıyorum, belki borsada ki zararları biraz kurtarırım umuduyla.

2. OPB fonundan zamanında kol kesip çıkmışım iyi ki,kesinlike borsa fonlarından farkı yok,üstelik portföyde hangi kağıtlar var o da açıklanmıyor asla bulaşmamak lazım diye düşünüyorum,dün -1,31 götürmüş cuma günü de yüklü bir eksi getirir muhakkak.
    gpg perşembe ve cuma kara günlerini -0.61 ve -0.37 kapatmış.son gün çok yüklü çıkış olmuş 20 milyon tl çıkış yaşanmış cuma günü,milletin canına tak etti demek ki(165 milyondan 145 milyona düşmüş)
    endeks 105 bine ulaştığında hisse portföyünü sııfırladı,endeks 119 bin olunca hisse toplamaya başladı,net %8 hisse taşıyor,borsa toparlarsa bir parça artı yazar ama şubat ayını çok kötü kapattı yatırımcılara güven veremedi.ben de yok zaten kötü yorum yapınca beni engellemişlerdi.

3.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    şaşıracaksınız ama acc +0,19 getirmiş hisseler %4 üzeri eksiydi.alkışlıyorum .
    Tebrikler tam uzun vade tutulacak fon pazartesi gunu miktarı artırıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    fonların çoğu eksi,
    kira sertifikaları ppf lerin altına düşmüş.
    tcd zaten diplerde.

5li fon sepeti yapsanız ne alırdınız?
    Sormayın ais kira fonunun bile aylık getirisi -0.50 olmuş bunlarin riski iki olmasına rağmen nasıl becermisler anlamadım?Virüs işi ve İdlib olayı netleşmeden riskli varlıklardan uzak durmak lazım. Ahu, Tot, Fil, İst gibi fonlar bu dönem sağlam duran fonlar en azından eksi gelmiyor😀

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Korona yayılıyor İran'da.
    Çok dikkat edelim değerli arkadaşlar.
    Dünya borsaları bu tür haberleri negatif fiyatlıyor.
    İranlılardaki zeka da acayip:
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Korona yayılıyor İran'da.
    Çok dikkat edelim değerli arkadaşlar.
    Dünya borsaları bu tür haberleri negatif fiyatlıyor.
    İranlılardaki zeka da acayip:
    Aft için fiyata bakabilen var mı? Şimdiden teşekkürler

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Aft için fiyata bakabilen var mı? Şimdiden teşekkürler
    Aft en gec aciklanan
    P.tesi saat onu bulur

8. dikkat edelim turkiye borsasina her ne oluyor dusuyor
    iran cokuyor istanbul borsasi cokuyor
    turkiye cokuyor yine istanbul borsasi cokuyor
    dikkatli olsunlar borsada olanlar
    baska ulke bile bu kucuk bir savasa girseydi hic zaman 110 binden 99 bine gelmezdi. cok sasirdim! turkiyede buyuk paralari olanlar kendi vatandaslarina acaba bir merhametleri yokmu o tur satislar yapiyorlar?!
    birde ne zaman insallah suriyenin askelerin kiracaklar? acaba 4 ya 5 tane binani virip tekrar tekrar gostermek trt den yeterli mi?

Sayfa 635/996 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •