Sayfa 674/996 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Aft ne getirecek bakalım
    Nastag dusuyor ama 1.5 temizi var gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    2,11 görünüyor...

3.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    2,11 görünüyor...
    Bugün sabah alınan aft ve AES hangi kapanıştan ne zaman hesaba geçer

4. Dün Mete yarar Rusya petrol fiyatını yükseltecek birşey yapmak zorunda dedi AES ye konsantre oldum. Ytd bu ara ters köşeyim

5. Gün sonunda oluşacak fiyattan satın almış oluyorsunuz. Öğleden sonra hesabınıza geçer. Yanlış hatırlamıyorsam

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Ben de aynı durumdayım Shangil, ama teşekkür ederken memorex üstadımızı da unutmayalım
    tşk önemli değil, amacımız birbirimize 3 krş ta olsa fazladan para kazandırmak değil mi?
    bilgi paylaşılmalı ki değer yaratsın.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    2,43 görünüyor

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    şu an amerikada
    kükremiş sel gibi bendini aşan,
    yırtıp dağları enginlere sığmayıp taşan bir hava var. özellikle teknik bakabilen dostlar bu kükremeyi nasıl yorumluyorlar acaba? dip bulunup dönüş başlama sinyali mi? yoksa içine alacağı yeni kurbanları boğmak için kükreyen bir sel mi oluşuyor? bu durumu iyi analiz edip gerekirse pozisyon ayarlaması yapmak gerekir diye düşünüyorum.
    Üstadım şu sıralar teknik vs. hepsi tamamen çöp..Çünkü sağlıklı bir gündem yok.. Özellikle ilk başlarda çok önemsemediğimiz corona virüsüne şu ana kadar bir çözüm bulunmuş değil..Çin artık dünya piyasalarının lokomotif gücü.. Dünyanın ticaret ağı, bu ülke..Son gelen pmi, çarkın durduğunu gösteriyor..Bundan sonraki süreçte çözüm bulunmazsa aynı keskin düşüşler tüm dünyaya yayılır ve büyüme vs. herşey durur..Dünya zincirleme etki ile hızla resesyona girer.. Avrupa ve Amerika'da dahil..Şimdi herkes merkez bankalarının faiz indirimine ışık yakılmasını tekrar piyasa canlanır şeklinde algılasada, Çin ekonomisi sağlıklı hale gelmezse bunlar kalıcı olamaz..Geçici olarak gün kurtulur..
    Geçen ayın verisi çok kötü..Bu ayda kötü gelirse, düşüşler daha sert olur diye düşünüyorum..Süre işliyor, eğer Çin eski günlerine bu virüs nedeniyle dönemezse tüm dünyaya yayılan bir ekonomik sorunlar yumağına hazırlıklı olmak lazım..

Sayfa 674/996 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •