Sayfa 675/996 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Gün sonunda oluşacak fiyattan satın almış oluyorsunuz. Öğleden sonra hesabınıza geçer. Yanlış hatırlamıyorsam
    Tşk ederim, anladığım kadarıyla şu an devam eden seansın sonucunda oluşacak yarın sabah TEFAS ta göreceğimiz fiyattan

2.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Bu Çin PMI rakamlarına borsaların tepki vermemesi hatta pozitif tepkilemesi yukarı trend başlangıcı mı demek acaba biraz erken gibi de çünkü Çin hala üretime geçmedi ve virüs Avrupa ekonomisini etkilemeye yeni yeni başladı.
    Veriyi önceden bilenler dünya borsalarını, perşembe günü öğlen Suriye'deki saldırıyı bilenler cuma bizim borsamızı çökertti..Yani son düşüş veri öncesi yaşandı.. Ardından faiz indirimi, merkez bankaları felan söylemleri ile tekrar alır gibi yaptılar ama düzelme olmazsa tekrar çakacaklar diye düşünüyorum..
    Temkinli olmakta fayda var bence.. Ekonomik çarklar durursa borsa vs. herşey yalan olur..

3.  Alıntı Originally Posted by asır Yazıyı Oku
    Tşk ederim, anladığım kadarıyla şu an devam eden seansın sonucunda oluşacak yarın sabah TEFAS ta göreceğimiz fiyattan
    Rica ederim. Fakat sabırlı olmanızı diliyorum. Çünkü geçen hafta 10.000 lira kaybettim. Yavaş yavaş toparlıyorum. Bu nedenle uzun vadeli yatırım yapmanızı öneririm.

Brent %5.80+ da bugun sen konsantre olana dek ati alan uskudar a gecti arkadasim
    biz ky ler sadece bakariz acele edemeyiz bir kez daha kanitlandi

Alıntı Originally Posted by asır Yazıyı Oku
    Dün Mete yarar Rusya petrol fiyatını yükseltecek birşey yapmak zorunda dedi AES ye konsantre oldum. Ytd bu ara ters köşeyim
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Elden cikartmadi iseniz hic bisi kaybetmediniz, rakamlara bagli olmayin..
    Ilerde mutlaka o 10 da gelir 30+ bile olur az sabr dileklerimle

not: son on islem gununde benim de zarar 4ooo TL

Yarin 1500 TL gelebilir ama... umarim...

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Rica ederim. Fakat sabırlı olmanızı diliyorum. Çünkü geçen hafta 10.000 lira kaybettim. Yavaş yavaş toparlıyorum. Bu nedenle uzun vadeli yatırım yapmanızı öneririm.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Brent %5.80+ da bugun sen konsantre olana dek ati alan uskudar a gecti arkadasim
    biz ky ler sadece bakariz acele edemeyiz bir kez daha kanitlandi
    Bu sabah aldım artı 5,80 Li fiyattan almış oldum galiba

7. Nasdaq yüzde 4,92 artışla kapattı ☺️

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Elden cikartmadi iseniz hic bisi kaybetmediniz, rakamlara bagli olmayin..
    Ilerde mutlaka o 10 da gelir 30+ bile olur az sabr dileklerimle

not: son on islem gununde benim de zarar 4ooo TL

Yarin 1500 TL gelebilir ama... umarim...
    Hayır çıkartmadım. Uzun vadeli düşündüğüm için kâr edeceğim. Teşekkür ediyorum

Sayfa 675/996 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •