Sayfa 688/996 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Bu haftaya iyi başladık... herkes artıda mı beyler...
    Bugün de piyasa artıda...TCD biraz geride kaldı, umarım Alarko pozisyonunu kapatmışlardır, bir tek o eksi basıyor fona...

Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    Bu haftaya iyi başladık... herkes artıda mı beyler...
    Bugün de piyasa artıda...TCD biraz geride kaldı, umarım Alarko pozisyonunu kapatmışlardır, bir tek o eksi basıyor fona...
    Mumkun degil
    Alark onun demirbasi
    Bu yorum icin erken ama bir alim falgasi mevcut...

Hacim sig
    Tahtaci kafaya koysun buradan eksiye cekmesi 10 saniye surer...aksami gormek lazim

3.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    Bu haftaya iyi başladık... herkes artıda mı beyler...
    benim cuma aldığım pozisyonlar şöyleydi:
    tcd %1,83+
    mps %2,88+
    mac %2,27+
    aes %4.52+

önceden elimde olan
    acc %0,76+
    ıpv %0,25+

çok uzun zamandır böyle bereketli bir gün geçirmedim,cuma alırken de yazmıştım herkes panik yaparken al diye stratejim tutmuş görünüyor hedefim 110 bin-111 binde satmaktı zira bollinger bandından çok çıkmıştı endeks,ipv hariç tüm fonlara öğleden önce acc dahil satış verdim,bugün de güzel bir kazanç elde edeceğimi düşünüyorum,belki erken sattım bilemiyorum ama alırken hedef olarak burayı koymuştum ona riayet etmek istedim.

tcd alarko bilançosundan ötürü geride kaldı o toparlasa 2.5 rahat getirisi var (hala tutuyorsa tabi)

son tablo
    EID 2,25%
    FPH 2,20%
    GL1 2,83%
    GMR 2,19%
    MAC 2,47%
    MPS 1,75%
    TCD 1,85%
    TKF 2,68%
    TTE 2,96%
    XU100 2,81%

4. Mustafa bu sorunun cevabını en iyi sen bilirsin sanırım. İş bankası ile çalışıyorum. iki gün önce hisse fonları zararla sattım. Parası bugün 14.30 gibi hesaba geçti. Bu arada elimde iş bankasının PPF fonu da vardı. Ondan biraz kar olduğu için şöyle düşündüm. Bu fonları da satayım, diğer fonlar zararda olduğu için bu fonun karından vergi kesilmesin diye düşündüm ve sattım. Ancak gördüm ki gelir vergisini kesmişler. Soru şu. Bu mahsuplaşma işlemi ne zaman yapılıyor? Anında mı, dönem sonunda mı? Bankadaki memurların bu konularda hiç bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    benim cuma aldığım pozisyonlar şöyleydi:
    tcd %1,83+
    mps %2,88+
    mac %2,27+
    aes %4.52+

önceden elimde olan
    acc %0,76+
    ıpv %0,25+

çok uzun zamandır böyle bereketli bir gün geçirmedim,cuma alırken de yazmıştım herkes panik yaparken al diye stratejim tutmuş görünüyor hedefim 110 bin-111 binde satmaktı zira bollinger bandından çok çıkmıştı endeks,ipv hariç tüm fonlara öğleden önce acc dahil satış verdim,bugün de güzel bir kazanç elde edeceğimi düşünüyorum,belki erken sattım bilemiyorum ama alırken hedef olarak burayı koymuştum ona riayet etmek istedim.

tcd alarko bilançosundan ötürü geride kaldı o toparlasa 2.5 rahat getirisi var (hala tutuyorsa tabi)

son tablo
    EID 2,25%
    FPH 2,20%
    GL1 2,83%
    GMR 2,19%
    MAC 2,47%
    MPS 1,75%
    TCD 1,85%
    TKF 2,68%
    TTE 2,96%
    XU100 2,81%
    Teşekkürler ☺️. 51k mac ve 5k TKF emri öğleden önce verdim.
    AFT
    TTE
    MAC
    TKF
    Portföyüm

6. üstadım bu videoları izledim, webster üstadıma ilk izlenimimi söyleyeyim. bakış açısını o kadar genişletiyor ki insanın uzun vadeli altın alası gelmiyor. tersine uzun vadeli güzel bir hisse fonu alıp altın tutar gibi tutası geliyor. tabi aradan biraz zaman geçince yine eski modumuza geçiveriyoruz. ama bakış açısını genişletmek şart.

7.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Sn. Webster uzun süreli altın yatırımı düşünüyorsanız aşağıya iki tane video bırakıyorum, belki çoğunu biliyorsunuzdur anlatılanların lakin en azından bakış açınızı genişletebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=vJAaSycQSGM

https://www.youtube.com/watch?v=6Lc9sgYcfiA
    üstadım bu videoları izledim, webster üstadıma ilk izlenimimi söyleyeyim. bakış açısını o kadar genişletiyor ki insanın uzun vadeli altın alası gelmiyor. tersine uzun vadeli güzel bir hisse fonu alıp altın tutar gibi tutası geliyor. tabi aradan biraz zaman geçince yine eski modumuza geçiveriyoruz. ama bakış açısını genişletmek şart.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Nerden cikti hayrani ustadim
    2yilliklar artista gorunuyor
    Birseymi kacirdim
    2y.5y.10y. 0.50-070 bp dustu .
    htt ve dzt 1.60 getirmis dun bugunde iyi getirir.

Sayfa 688/996 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •