Sayfa 71/996 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 561 - 568 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

TCD'nin dünkü performansı canımı sıktı. FID, HSA da eksi yazmış.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad 117 bugun gelir mi korkutma bizi?
    Aferin web.Sende cumadan beri olumlu düzelmeler var.
    Daha öncede ifade etmiştim.Düzeltme sürecine girdik diye. 10 gündür devam eden sürecin son günlerine yaklaşmış olmamız kuvvetle muhtemel.119 altı işlem olmadan dönersek çok şık olacak.Altında ise 117 çok kuvvetli destek.
    Bana sorarsan 119 düzeltme için yeterli bir seviye..

3. Düzeltme süreci boyunca Tcd bir arpa boyu yol alamadı. Ancak yeni girişler için bu günleri fırsat olarak görüyorum.Tabi herkes kendi kararını kendisi verecek.

Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Daha öncede ifade etmiştim.Düzeltme sürecine girdik diye. 10 gündür devam eden sürecin son günlerine yaklaşmış olmamız kuvvetle muhtemel.119 altı işlem olmadan dönersek çok şık olacak.Altında ise 117 çok kuvvetli destek.
    119 binlerde büyük savaş yaşanır. Muhtemelen boğalar galip gelir. Böylesi bir düzeltme yukarı ivme için daha sağlıklı oldu.

Bence perşembeye kadar sürer. Sonrası biraz yatay kalır. Tcd de toplam kayıp yüzde 4 e kadar olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Düzeltme süreci boyunca Tcd bir arpa boyu yol alamadı. Ancak yeni girişler için bu günleri fırsat olarak görüyorum.Tabi herkes kendi kararını kendisi verecek.
    La parami varda alalim
    Yuzde 100 girdik halt edip

7.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Bence perşembeye kadar sürer. Sonrası biraz yatay kalır. Tcd de toplam kayıp yüzde 4 e kadar olur.

Mümkündür üstadım, hemen dönüş anlamında söylemiyorum.Buralardan zik zaklı, 119 altına çok sarkmadan tamamlanırsa daha şık olur.117 ye gitmek isterlerse oda trendi bozmaz sadece süreci geciktirir.

Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku

%4 de kalsa razıyım ben

Sayfa 71/996 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •