Sayfa 721/996 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    bugün 2 yıllık tahvil faizlerini mi takip edelim westerim misterım deneyelim mi biraz? saat kaçta belli oluyor bu tahviller almak için uygun zaman nedir sizce ?
    öncelikle acele yok. şu an bloomberght'de 2 yıllık düşüşte görünüyor ama bizim için en sağlam sinyal, bir yıllık getiride. bunu da aşağıdaki siteden gecikmeli olarak göreceğiniz için saat 15'ten sonra, hatta 15.30'a doğru son bir kez bakıp gelen son oranları gördükten sonra karar vermek lazım. ama bazı üstatlar bir yıl altı bono faizlerine bakabiliyorlar. en net durumu oonlar görebilirler diye düşünüyorum.

https://tr.investing.com/rates-bonds...vernment-bonds

2. Ziraat bankasından kendi fonlarını alınca, valörler de 14.30u beklemeye gerek olmuyor, valör günü erkenden hesaba geçiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    öncelikle acele yok. şu an bloomberght'de 2 yıllık düşüşte görünüyor ama bizim için en sağlam sinyal, bir yıllık getiride. bunu da aşağıdaki siteden gecikmeli olarak göreceğiniz için saat 15'ten sonra, hatta 15.30'a doğru son bir kez bakıp gelen son oranları gördükten sonra karar vermek lazım. ama bazı üstatlar bir yıl altı bono faizlerine bakabiliyorlar. en net durumu oonlar görebilirler diye düşünüyorum.

https://tr.investing.com/rates-bonds...vernment-bonds
    saat 15:00 den sonra genelde fon kalmıyor ama nasıl yapıcaz

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    saat 15:00 den sonra genelde fon kalmıyor ama nasıl yapıcaz
    ben ziraatte 15,55'te dahi alıyorum ki bankaların son alış saati, genelde 16 oluyor. siz 14.30 gibi tekrar bakın veya buradaki üstatlardan bir yıl altındaki kısa vadeli bono getirilerini sorun

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    EIB yine çok iyi gidiyor, bereket versin.

6. Beni de şaşırttı ya dolar kuru etkiledi emin değilim ya da kapanış saati olarak neresi baz alındı bilmiyorum dün akşam kısa süre bir ara eksiseydi ham petrol. Ben satmıştım 2 gün için %4 getirisi oldu düşünce yine alacağım corona daha çok su götürür OPEC olağandışı kesinti yapmazsa petrol 55 direncinden döner maksimum aşağısı Allaha emanet
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    petrol fonu da -0,5841 getirmiş ama petrol fiyatları dünden beri hep artıda görünüyordu, nasıl oluyor anlamadım.
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    535
    Benjamin gel gel yapıyor yine kararsız kaldık ;) 6.07.

8.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Beni de şaşırttı ya dolar kuru etkiledi emin değilim ya da kapanış saati olarak neresi baz alındı bilmiyorum dün akşam kısa süre bir ara eksiseydi ham petrol. Ben satmıştım 2 gün için %4 getirisi oldu düşünce yine alacağım corona daha çok su götürür OPEC olağandışı kesinti yapmazsa petrol 55 direncinden döner maksimum aşağısı Allaha emanet

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğru dolar etki etmiş olabilir, nedir ne değildir anlayamadım ben bu fonu, azcık artışta +4 getiriyor, ortada bir şey yokken -1 getiriyor. Yanlız corona petrol fiyatlarına nasıl etki eder onu da çözemedim, üretim azalırsa petrol ihtiyacı azalır elde kalınca da fiyatı ucuzlar gibi geliyor sanki, garip bir durum.

Sayfa 721/996 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •