Sayfa 770/996 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eib hisseleri degistirmis olmalı yeni dagilim raporu gelsin bende giricem bakalım ne eklemişler .
    Dün aldım az.
    PPF'nin altına düşmesin tatlı süprizler yapsın yeter.
    Bu ara topa girmeyeceğim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Günaydın bugün borsa yükselir mi? Dün ABD eksiydi.

3.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Günaydın bugün borsa yükselir mi? Dün ABD eksiydi.
    Bunu bilemeyiz ama yurtdışı piyasalar çok kötü bir de bugün Cuma günü olduğundan hafta sonu riski almak istemeyenler satış yapabilir. Çok olumlu düşünemiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Bunu bilemeyiz ama yurtdışı piyasalar çok kötü bir de bugün Cuma günü olduğundan hafta sonu riski almak istemeyenler satış yapabilir. Çok olumlu düşünemiyorum
    Teşekkür ederim. Ateşkesin olumlu yansıması olabilir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Ateşkesin olumlu yansıması olabilir mi?
    İnşallah yansır ama dün ne dolar kuruna ne de gece Viop'a ateşkesin olumlu bir etkisi olmadı. Piyasalar pek begenmedi sanırım. Ya da dış piyasalar o kadar kötü ki fiyatlama ya bile imkan vermiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    İnşallah yansır ama dün ne dolar kuruna ne de gece Viop'a ateşkesin olumlu bir etkisi olmadı. Piyasalar pek begenmedi sanırım. Ya da dış piyasalar o kadar kötü ki fiyatlama ya bile imkan vermiyor.
    Olabilir. Risk alıp bekleyeceğim.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu seviyeden ons almak yurek yemeye benzer
    Selale yaparsa 1540 a yolu var.
    Yeni bilmem ustad
    Sterlin yada euro de o zaman
    Birde benim amacim
    Bankadan cekip fiziki eve koyacagim
    Bu baglamda yen olmaz
    En mantiklisi euro
    Cunku 500 luk banknotlari var
    Usd ve sterlinde enfazla 100luk
    Cok yer kaplar
    500 tedavülden kalktı üstat...

8.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Olabilir. Risk alıp bekleyeceğim.
    üstadım, akşam TV'lerden takip ettiğim kadarıyla ateşkes net şekilde beğenilmedi. diğer yandan amerikada gene saçma sapan düşüşler ve bu sabah bunu izleyen asya. geçen gün bu ortamda yatırım yapılmaz, kumar oynanır dediğim halde senin mac ve tte'ye alım verdiğin gün, ortam düzeliyor gibi bir hava oluşunca biraz risk alıp ziraat katılım endeksi hisse fon almıştım. önceki gün mac ile aynı düşüşüü yaptıktan sonra dün akşam itibarıyla zararı kurtarıp az da olsa kâra geçtim. bu gün de sıkıntılı bir başlangıç olabilir gibi ama sabah başka, öğleden sonra başka hava akımları gelebiliyor. inşallah öğleden sonraki akım bizden yana olur diyelim. ama acizane siz siz olun, şu ortamda az risk alın.

Sayfa 770/996 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •