Sayfa 881/996 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Bowespa beni de korkutuyor her zaman başabaş hareket ederiz. İnşallah onlar yükselir bize yaklaşır diyeceğim ama yarın bir gün ilk korana çıktığı anda göçeriz. Bir de aşağıda 95 bin puanda GAP var bunun da muhakkak kapanacağını düşünüyorum.
    86.000 den döneriz inşallah

Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Trump’ın açıklayacağı teÅŸvik paketi umarım piyasaları hayal kırıklığına uÄŸratmaz. Onun beklentisi ile ABD endeksleri yukarıda. Dax’ta baya toparladı.
    Bizde gelecek virus haberleri ve okul tatili ile aşağıya doğru kayar herhalde.

3. Kardeşim su virüs varsa artık açıklasınlar okullar bile tatil edilecek kıvama gelmissek demek ki bir şeyler var. Bu belirsizlikle borsa her gün bugüne benzer hareketleri yapabilir. En sevilmeyen şey belirsizliktir.

4.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Hocam buna nerden bakıyorsunuz siz?
    Hesabım ziraat bankasında, mobilden girince sahip olduğunuz fonların bazılarının yarınki fiyatını görebilirsiniz

Ustadlar
    Hepimiz zarardayiz ama olayin asil yuzunu goremiyoruz
    Virus var denirse paramizdan kiymetli canimiz var
    Burada virus var densede kaca dusuyorsa dussun gibi komik yorumlar var...yapmayin gozunuzu seveyim
    Suan oturup canimizi dusunme zamanidir
    Moralim sifir...
    Bugun isyerimizde maske takan bir bayan vardi
    Herkes alay ediyordu
    Megerse en mantiklimiz oymus...

Ve ve ve kac gundur fiziki dolara geciyorum dememin sebebini umarim daha iyi anliyorsunuzdur...batan titanicte bile para gecmistir 😀😀😀😀

Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Trump’ın açıklayacağı teÅŸvik paketi umarım piyasaları hayal kırıklığına uÄŸratmaz. Onun beklentisi ile ABD endeksleri yukarıda. Dax’ta baya toparladı.
    Amerikada düşüyor. Yani değişen bir şey yok.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bono tahvil konularinda memorex ustaddir. Birbirinizle ugrasmayin arkadaslar.
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Aynı hatayı zamanında ben de yaptım ama kvba fonların ne olduğunu ve ne yapmak gerektiğini buradaki arkadaşlardan öğrendim.Yanlış bileni görünce doğru bilgiyi vermek gerek yoksa başkaları da o hatalı bilgiyi doğru kabul ederek yanlış yapabilir.Amacımız bilgimizi paylaşarak birbirimizi daha donanımlı hale getirmek ve piyasa profesyonellerine karşı savaş verebilir hale gelmek.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8. Ustad bu mk lar yarinki getirimi
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    TZV MK 14.60
    TNK MK 16.07
    FPK MK 11.00
    Hepsi kvba fonu ama fonun içindeki tahvillerin dağılımı getirileri farklılaştırıyor.
    ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 881/996 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •