Sayfa 948/996 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Google, Microsoft, Amazon ve Facebook hisse senetlerine vade sonunda en az %5 getiri ile yatirim firsati Akbank'ta! 6 - 17 Mart 2020 tarihleri arasinda, global teknoloji sektoru hisse senetlerine yatirim yapan %105 anapara korumali 37.Fon halka arz ediliyor.

'
    Boyle bir ortamda neden Boyle bir girişim

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Biliyorum tabiki hayrani hocam, zaten bu olaylar örnek oldu herkese, elimde hiç fon yok zararım da yok zamanında sattığım için ancak üzülüyorum bu kadar insan zararda göz göre göre bir şey yapmayıp izliyorlar bazı fonlar.
    Ayrıca sabah akşam tcd övenler, virüs bir şey değil gelip geçici diyenler kayıp başka sularda oda ayrı ironi.
    News bey insanları niye uyarmadınız...
    Her şey olup bittikten sonra ortaya çıkıyorsunuz.
    Anlayabilmiş değilim sizi.
    Son düzenleme : jmk99; 12-03-2020 saat: 11:58.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. %5 lere geldi düşüş haftaya da 80 binlere ineriz, anlaşılan bizi sıfırlamadan durmayacaklar, üstüne borçlu çıkarmasınlar da

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Biliyorum tabiki hayrani hocam, zaten bu olaylar örnek oldu herkese, elimde hiç fon yok zararım da yok zamanında sattığım için ancak üzülüyorum bu kadar insan zararda göz göre göre bir şey yapmayıp izliyorlar bazı fonlar.
    Ayrıca sabah akşam tcd övenler, virüs bir şey değil gelip geçici diyenler kayıp başka sularda oda ayrı ironi.
    ben de ocak başlarındaydı sanırım sattım ve o günlerde bu fonun kimyasının değiştiğinden her defasında yakındım ama bazı dostlar iyi niyetli olduğuna inanıyorum ama özeldenmesaj gönderip daha önce tcd'yi çok beğendiğimi kastederek kendi kendimle çelişmeden sabırla beklememi ve fona zaman tanımamı söylediler. ben çok az sabırdan sonra tcd defterini bir daha açmamak üzere kapattım. geçenlerde mps'de, bu hafta da yüzde on portföyle zp'e'den zararım oldu ama bizim klasik fonlarımıza göre hafif kalır. bundan sonra fon alacağımda baş ucu kaynağı olarak turkishbulls sinyallerini takip edeceğim. orada al tavsiyesi verilmeden asla alım yapmayacağım geçen hafta üç gün ard arda yükseliş olmasına rağmen site, nakitte kal dedi ve haklı çıktı. çünkü orada heyecan ve duygusallık yok. benim gibi acemiler için güzel bir site.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    544
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    ÖST içerenlere de dikkat edelim üstadım.
    Aynen üstadım ,artık ipini koparmış gibi gidiyor güvenli liman kalmadı günlükten başka,insan olan üzülür kahrolur zaten...

6.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    %5 lere geldi düşüş haftaya da 80 binlere ineriz, anlaşılan bizi sıfırlamadan durmayacaklar, üstüne borçlu çıkarmasınlar da
    dün satış zamanıymış bilemedik. akşama ne olacağını Allah'tan başka kimse bilemiyor. hisse olsa kaçtan gittiğine razı olursun. fon işi yükseliş trentleri hariç iş değil..

7. Böyle giderse yarında yıkım olacak...

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Böyle giderse yarında yıkım olacak...
    Tte eksi 11 de

Digerleri ortalama eksi 9 da

Endekse aldanmayin
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 948/996 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız