Sayfa 991/996 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Dax vadeli +4 e yaklaştı

2. daha uygun seviyelerden ve kademeli olmak şartıyla... Orta-uzun vade için fon, kısa-orta vade için hisse senedi düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Nakitte olan arkadaşlar hisse senedi almaya başlama konusunda ne düşünüyorlar merak ediyorum.Fon yerine direkt hisse alımını daha mantıklı görüyorum şu aşamada, sizler ne düşünüyorsunuz?
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Sanki yarin borsa + 1 ,2 arası acacak ama kapanışı bilemem ..yanılmam inşallah
    Bugün ki açılışı +2 olarak revize ediyorum ..

4. Tdg ve tpz almıştım bir hafta kadar önce.. Bu ortamda iş yapar dedim.. Saçma hareketlerini görüncede güven vermemiş satmıştım
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şu ortamda en güvendiğim fondu TDG.
    O da fos çıktı.
    Tamda alacaktım, ama artık şüphe duyuyorum.

Bize CDS riski olmayan ülke tahvillerine yatırım yapan eurobond fonu lazım.

Daha öncede yazmıştım, dolar PPF'si arıyorum ama yok.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : ideaid; 13-03-2020 saat: 08:27.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dolar fişşek gibi gidiyeahhhh.
    Webster üstad bunu da bildi.
    Papir uyuma topiğe sahip çık.
    Emmi teveccuhunuz
    Bir Webster kolay yetismiyor...kolayda hazmedilemiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Size 10 puanlık itibar sorusu...ABD borsası -10 yaparken ABD faiz indirirken doları neden değer kazanır?
    Sorunuzu Şant Manukyan sabah gelen mailde cevaplamış.
    "Dun FT’de cikan bu haber*https://www.ft.com/content/08182fce-...e4680ea68b5*1- dolarin neden rezerv para birimi oldugunu ( petrol, ordu vs gibi hatali goruslerin aksine) 2- bence neden bizzat Amerikalilarin bu sistemi degistirmek isteyecegini acikliyor. Aboneligi olmayanlar icin vurucu bolumu paylasiyorum:* MoF verilerine gore Japon yatirimcilar 7 Mart haftasinda tarihi rekor seviye olan 40 bn dolarlik ABD tahvili almis durumdalar, bu haftalik ortalamanin da 10 kati ve kurun degerini dusuk tutmaya yonelik oldugu dusunuluyor. Ancak mudahalenin acik bir devaluasyon olarak gorulmemesi icin 1.6 tr dolarlik kamu emeklilik fonu araciligi ile yurutuldugu tahmin ediliyor.

Japonya’nin bu konuda tek oldugunu dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Yakinda tum Asya ulkeleri ihracat ve kuru desteklemek icin ayni adimi atacak Faz 2 asla olmayacak) . Bu strateji calisiyor cunku sadece ABD’nin bu kadar buyuk/derin ve liberal bir bono piyasasi var. Ve bu yuzden de dolar* Bretton Woods’tan sonra ABD neredeyse her yil cari acik vermesine ragmen cokmuyor, cunku degeri sermaye hareketleri ile destekleniyor"

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    BBO News
    @bbonewstr
    52768 (1998 OR2) adı verilen asteroidin yaklaşık 4.1 km büyüklüğünde olduğu tahmin ediliyor. NASA'lı uzmanlar bu kadar büyük bir nesnenin, Dünya'ya çarpması sonucunda insanlığın sonunun gelebileceğini söyledi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    soru mu bu? Tabiki iran riyali

üstadım adamlar karşılıksız para fonlamasalar şu dönemde neyse de adamlar faiz indirir repo açar resmen para dağıtırlar dolar da yükselir yani bildiklerimi unutturdular...
    Bu shangilin alanı.
    İran shangilden sorulur.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 991/996 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •