Special Days Image
Sayfa 357/996 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Ne gunler eskiden bankacılar,arayıp mevduat oranı verirlerdi şimdi ise şu fonumuz iyi bu fonumuz iyi diye arayıp müşteri çekmeye çalışıyorlar.hele bir bankada mt nin masasının önünde fonları yazan buyük tanıtım levhası vardı.millet yeni yeni giriyormuş fon işine bilmeyen daha çok varmış.değişken ,fon sepeti fonları ve ppfler gundemde imiş.gecen gün cay içmeye gelen bankacının dediği bu.

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ne gunler eskiden bankacılar,arayıp mevduat oranı verirlerdi şimdi ise şu fonumuz iyi bu fonumuz iyi diye arayıp müşteri çekmeye çalışıyorlar.hele bir bankada mt nin masasının önünde fonları yazan buyük tanıtım levhası vardı.millet yeni yeni giriyormuş fon işine bilmeyen daha çok varmış.değişken ,fon sepeti fonları ve ppfler gundemde imiş.gecen gün cay içmeye gelen bankacının dediği bu.
    Bilip bilmeden dalanlar çok para kaybedecekler,
    Ayrıca mevduatçı bugünkü TCD'nin -3'ünü görünce o temsilciyi ne yapar bilmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Opb ne yaptı acaba ? Bu arada sua fon da güzele benziyor[/JUSTIFY] temkinli.. grafiğide guzel degişkenfon olmasına ragmen........ aldım biraz ..dunkü tufada 0.12 dusmuş.bakalım yarın ne yapacak
    0.12 degil de 0.92

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    0.12 degil de 0.92
    0.12 dusen sua fon .opb yi biliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ayrıca mevduatçı bugünkü TCD'nin -3'ünü görünce o temsilciyi ne yapar bilmiyorum.

Temsilci tcd Al demez tzl Al diyer

6.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    0.12 dusen sua fon .opb yi biliyorum
    Hocam bir gun de o yapar

7.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku

Temsilci tcd Al demez tzl Al diyer
    DBH desin oda -3 yaptı
    Ertesi gün garantici mevduatçı ile temsilcinin karşılaşmasını hayal ediyorum da...

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Oper herhalde ) Akbank mt si tcd yi neden satsın .yahut finansbank ? Vardır onlarında muhafakazar değişken fonları az kalpten götürücü şeklinde ) sizde bi yazsanız hele ne fonlarınız var coca cola formülü gibi saklıyorsunuz )

Sayfa 357/996 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •