Sayfa 120/996 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 953 - 960 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. TCD de kol kesme vakti geldi benim için bugün olacak eksi getiri beni totalde eksiye geçirecek, var mı benim gibi su ana kadar çıkmamış olan

2. Dolar ve Altın yatırımı yapanlar masadan ne zaman kalkacaklarını düşünmeye başlamadı mı? Yoksa evlendik biz, yıllarca bağlandık ayrılamayız havasında bekleyecekler mi?
    BES fonumdaki Altın oranımı artık azaltıyorum. Dolarım ise yok, olsa 6 yı test ettiği bu seviyeden satardım.

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    TCD de kol kesme vakti geldi benim için bugün olacak eksi getiri beni totalde eksiye geçirecek, var mı benim gibi su ana kadar çıkmamış olan
    ne yazık ki yoldaşım var
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

4.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    ne yazık ki yoldaşım var
    Dün çıkanları tebrik ederim, az hasarla kurtardılar 🙂

5. Tcd -2.05 . Hisseleri fena ekside. Barış Pınar harekatinda -5 i görmüştük.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    vaka sayısı 7700 ölen sayısı 170 kartopu çoğalıyor
    asıl bilançonun 10 gün sonra ortaya çıkacağı söyleniyor bu kuluçka süresinden dolayı bakalım

7. TCD dediğiniz Tacirler P. Değişken fon mu

Şimdi inceledim biraz bu fon fena yönetilmiyor.Merak ettiğim şu Tacirler şirketi batınca hisse senedi gibi bizim fon payları da batıyor mu
    Yoksa mevduat gibi devlet garantisi var mı

8. Herkese selam, şu an izlemede kalma zamanı açık olmak gerekirse ben TL de beklemeyi tercih ediyorum bu durumda. Virüs olayı beklentimin üzerinde piyasalara etki yapacak gibi duruyor. 117 olan geri çekilme hedefimi bugün 118500 altını kırmasıyla beraber 115 olarak revize ediyorum. Umarım ufak hasarlarla atlatılır bu dönem.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir..

Sayfa 120/996 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •