Sayfa 319/996 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    alım girdikte ,insallah yarın dahada dusmez
    Bende girdim sabahtan. Daha ne düşecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Güzel mal aldılar bu seviyelerden, nakitte olmak vardı şimdi fonda ve hisse de yakalandık bu sefer. Panikle hiçbir şey satılmaz böyle durumlarda ekranı kapatmak en sağlıklısı. Şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum.

3. destekten güçlü tepki verdi bist

Alıntı Originally Posted by MobilMedya Yazıyı Oku
    Güzel mal aldılar bu seviyelerden, nakitte olmak vardı şimdi fonda ve hisse de yakalandık bu sefer. Panikle hiçbir şey satılmaz böyle durumlarda ekranı kapatmak en sağlıklısı. Şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum.
    amin ,ruhları saad olsun

5.  Alıntı Originally Posted by MobilMedya Yazıyı Oku
    Güzel mal aldılar bu seviyelerden, nakitte olmak vardı şimdi fonda ve hisse de yakalandık bu sefer. Panikle hiçbir şey satılmaz böyle durumlarda ekranı kapatmak en sağlıklısı. Şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum.
    amin, en önemlisi de şehit olan askerlerimiz zaten, fonun, pozisyonun paranın derdine düşüp olayın vehametini kaçırmamak lazım

6. *Londra swap piyasalarında gecelik vadede lira faizleri bugün geçen hafta sonundaki %9.5 seviyesinden %65'e yükseldi.* (satışın asıl ama görünmeyen sebebi)

bende tüm foncu yoldaşlarımıza geçmiş olsun diyorum bu zarar zor çıkar diyorum...
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

8. elimde hisse yoğunlardan sadece şortçu acc var bakalım artı getirebilecek mi ümidim yok pek

Sayfa 319/996 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •