Sayfa 161/996 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Aynı kararı bende aldım hatta bugün kaporasını verdim bile.Ev fiyatı 2019 yılı başlarındaki seviyede.Hatta evi satan inşaat sektöründe çalışan bir arkadaş ev yapım maliyetlerinin bir yıl önceki fiyatlara göre %50 arttığını yeni projelerin kolay kolay başlamayacağını başlasa bile fiyatların eskisi gibi olmayacağını bildirdi.Hakkımızda hayırlısı diyelim.Bir yıldır fonlardan güzel kazançlar elde ettik.Şuan gelinen noktada hisse ve değişken fonlar hariç getiri potansiyeli olan fonlar malesef yok.Onlardada yönü kestirmek şuan için çok zor.
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    bu fon olaylarından sıtkım sıyrıldığı için mi mevduattın ruhuna okunduğu için mi doların kıpırdamadığı için mi bilemem ama ev almaya karar verdim yeniden...fiyatı 1M yaklaşık senede %15 yükselse ödemediğim kira da %6 olsa yine en kötü %22 senelik getirir diye düşündüm belkilde yanlış düşündüm
    SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Siteye yeni üyeyim fon işinede geçen hafta tcd ile yeni başladım yanlış zamanda girdim galiba hep - deyim çıkmalımıyım yoksa uzun vadeciyim beklemelimiyim

3.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    Siteye yeni üyeyim fon işinede geçen hafta tcd ile yeni başladım yanlış zamanda girdim galiba hep - deyim çıkmalımıyım yoksa uzun vadeciyim beklemelimiyim
    Bunun cevabını vermek çok zor Tcd ye nazar değdi, eskiden düşüşlerde ACC ile birlikte en sağlam duran fondu. Altına long pozisyon açıp hisseden gelen zararı telafi ederlerdi. Gelecekte ne olur bilemeyiz tabi ki ben uzun vadeli düşünüp devam ediyorum. Kimseye tavsiye verilmez fonun risk düzeyi 7

4. Merhabalar
    Fon fiyatlarini kapanistan sonra bazi arkadaslar yayinliyor. Ertrsi gun Tefas i beklemeden nereden ogrenebiliriz acaba ?

5.  Alıntı Originally Posted by Mutlumur Yazıyı Oku
    Merhabalar
    Fon fiyatlarini kapanistan sonra bazi arkadaslar yayinliyor. Ertrsi gun Tefas i beklemeden nereden ogrenebiliriz acaba ?
    Aldığınız fonun İnternet şube/uygulamasından veya
    https://portal.mkk.com.tr/portal/#Portal-Login
    Buradan giriş yaptıktan sonra portföy bilgilerim kısmından

MPS 0.66%, 1.47704₺
    OPB 0.07%, 1.10955₺ yeni fiyatlar

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

7. Haftasonu(3 günlük) getiriler: Eib:0.14, T3:0.07

8. Ok icinde ppf , tahvil vs olan fonlar ise ctesi ve pazar da guncelleniyor o zaman degil mi ?

Sayfa 161/996 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •