Sayfa 845/996 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Her inisin bir cikisi var
    Benim acelem yok
    80 k dursun orda
    Benimde yok. Yaza kadar düzelir

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Benimde yok. Yaza kadar düzelir
    Yaza kalmaz
    Haftaya bu is tamam

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Hocam kusura bakma yanlış da anlama ama 15 yıldır borsa yapıyorum bu kadar kağıt alıpta bu kadar dipten almayı başarını görmedim .
    Tahta izlermisin hocam..Ben izlerim.. Kağıt almadan önce incelermisin..Ben kağıdı almadan 40 defa incelerim..Strateji belirlermisin..Ben belirlerim..
    Kısaca alacağım, satacağım her adımımı önceden belirler, ona göre işlem yaparım..
    Stoplara, dirençlere vs. uygun hareket ederim..
    Kar, zarar kardeştir ilkesi ile hareket ederim..Az buz bir para bağlamıyoruz, dolayısıyla disiplin şart..Ben yaptığım herşeyi yazıyorum..
    Kuşkunuz varsa özelden ekstre atayım isterseniz..Ne deyim, siz şans olarak görün o zaman..

4. 1 haftalık bir olay olsa ABD zamanından önce faiz indirmez diğer taraftan haftaya 0.50 ya da 0.75 indirirse ben şenliği ozaman bekliyorum durum herzamankinden daha vahim arkadaşlar. bosanın -10 açıp akşama kadar toparlaması başka -2 açıp akşama -6 yapması başka ki emin olun açığa satış olmasaydı bugun -14-15 kapatırdı. bu derenin altından çok su akar nisan mayısa kadar

5.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Tahta izlermisin hocam..Ben izlerim.. Kağıt almadan önce incelermisin..Ben kağıdı almadan 40 defa incelerim..Strateji belirlermisin..Ben belirlerim..
    Kısaca alacağım, satacağım her adımımı önceden belirler, ona göre işlem yaparım..
    Stoplara, dirençlere vs. uygun hareket ederim..
    Kar, zarar kardeştir ilkesi ile hareket ederim..Az buz bir para bağlamıyoruz, dolayısıyla disiplin şart..Ben yaptığım herşeyi yazıyorum..
    Kuşkunuz varsa özelden ekstre atayım isterseniz..Ne deyim, siz şans olarak görün o zaman..
    Yorum yapmıyorum hocam tebrik ediyorum. Şaşkınlığımı mazur görün demekki biz yıllardır boşa kürek sallamışız

6. ZPC çok kötü zarar yazmış

ZPC için yeni fiyatımız: 1,836109

7. MAC için yeni fiyatımız: 0,028964

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    MAC için yeni fiyatımız: 0,028964
    Eksi 7.74
    Vay anasini

Sayfa 845/996 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız