Sayfa 669/996 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Ek 24403

Çin PMI..Korona virüsünde düzelme olmazsa tüm dünyayı gerer..
    Bu Çin PMI rakamlarına borsaların tepki vermemesi hatta pozitif tepkilemesi yukarı trend başlangıcı mı demek acaba biraz erken gibi de çünkü Çin hala üretime geçmedi ve virüs Avrupa ekonomisini etkilemeye yeni yeni başladı.

Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar mesela bugünkü Nasdaq çıkışı aft için direk yarın sabah belli olan fiyata yansıyor öyle değil mi ?
    Tabiki
    Ondan dugun evi kurduk ya ustad

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tabiki
    Ondan dugun evi kurduk ya ustad
    Ben bir pozitif hava görmeden girmek istemedim bugün biraz kadameli aldım bakalım düşerse daha çok alacağım ama henüz virüs etkisi bitti mi bilmiyorum. Zaten %10 kadar iskontoyla almış olacağız.

4. ABD, askeri laboratuvarlarda ölümcül Corona virüsü için aşı geliştirme çalışmaları yapıldığını duyurdu.

Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Ben bir pozitif hava görmeden girmek istemedim bugün biraz kadameli aldım bakalım düşerse daha çok alacağım ama henüz virüs etkisi bitti mi bilmiyorum. Zaten %10 kadar iskontoyla almış olacağız.
    Borsa uzerinde bir haberin etkisi haber ilk ciktiginda olur ve zamanla azalir
    Abd de virus cikti
    Hatta ilk ölüm haberi de geldi.
    Bundan sonra vaka sayisi artsa da abd ye virus etkisi zor olur diye degerlendiriyorum
    Global baska birseyler etkileyebilir
    Onu gectim aft risk seviyesi yuksek bir fon
    Ben cok zarardayim
    Ondan buna girdim agresif hareketlerinden faydalanmak icin
    Saglamciysaniz uzak durun derim.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi denge yok fonda piyasa da dengesiz olduğu için fonun grafiği dengeli gözüküyor. Yarın da muhtemelen eksi getirecektir. Bugün övülen fon yarın küfürlere maruz kalacaktır.
    Buralardayım üstadım bende bekleme moduna aldım kendimi. Şu an zor bir dönem yatırımcı için özellikle de fonlara yatırım yapanlar için.
    Doğru söylüyorsunuz. Ne kadar temkinli gitmeye çalıştımsa da yine de bu düşüş ortamında geçmiş aylardaki kazanımların bir kismını verdik. Hele şubat ayı benim için tamamen kayıptı. Değişken fonlar bile ciddi zarar yazdı. Burası fon bölümü ama borsa ile bire bir ilişkili. Bu nedenle endeksi çok sıkı takip etmek gerekiyor. Bu arada mevduat topiğinde oran artışlarından bahsediliyor.

7. Nasdaq 2,97

8. Borsalardaki bu artışlar gel gel olabilirmi acaba?Milleti getirip aniden salarlarmı?
    Eğer değilse artış başladı demektir.
    ABD vadeli endeksleri de coşkulu.Artış devam edecek gibi.

Bu gün ABD'nin aşı geliştiriyoruz haberi bile onsu vurdu.
    Aşı bulundu dense ons heralde 1500''e filan inecek.Bu durumda altın alımı da tehlikeli.
    Gram çifte tehlikeli hem onstan hemde şu anda aşırı yüksek olan dolardan darbe yiyebilir.

Sayfa 669/996 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •