Special Days Image
Sayfa 634/996 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu ortamda uc kisi kazanir gerisi kaybetmeye mahkumdur

Pala
    Sansli olan
    Uzun vadeci
    Şanslı olan yerine tecrübe edinmiş olan desek...

sandıktan koalisyon çıktığında borsa -10 açmıştı o zaman maldaydım RTE kesin alır diyordum istikrar olur (piyasa sever) bizde %3-4 alırız bişeler diye gün sonu %10 açtığı gibi malı verdim (mallığıma yanim) öğlene kadar -2 lere geldi kağıtlar...

Bugünde aynı şey olacağını adım gibi biliyordum değerlendirdim... koalisyon da aldığına saysın BİST

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Öyle stopaj ödüyorsunuz ama bugün durum farklı.
    Ons düşüyor.
    Ama gramın dolar ayağı yüksek.
    Dolar artacak öngörüsü olan için hala gram avantajlı
    Ama dolar fazla yükseldi düşebilir diyenler için gram değil altın fonu avantajlı şu anda.
    üstadım, anlaşılan altın fonlarını iyi araştırıyorsunuz. geçen ziraatin fonundaki yüzde üç buçukluk kaybı da düşündüğümüzde ne kadar dengesizlik olduğunu görüyor ve şaşıyoruz. altın fonu alacak olursak hangileri, daha mantıklı duruyor?

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım, anlaşılan altın fonlarını iyi araştırıyorsunuz. geçen ziraatin fonundaki yüzde üç buçukluk kaybı da düşündüğümüzde ne kadar dengesizlik olduğunu görüyor ve şaşıyoruz. altın fonu alacak olursak hangileri, daha mantıklı duruyor?
    İçinde altın oranı daha fazla hangisiyse onu seçmek uygun olur bence.Hiç değilse öngörülebilirliği artar.Zaten amacımız altın almak değilmi?
    Yoksa yarısından azı altın kalanı kira olan bir fonu öngörmek çok zor oluyor.

Ama sonuçta tüm kıymetli maden fonlarının getirisi aylıkta da, 3 aylıkta da, yıllıkta da üç aşağı beş yukarı aynı.

Benim şahsi fikrim dolar bu kadar yükselmiş olmasaydı tam gram altınlık zamandı ama doların durumu işi bozdu.Alırsınız düşmeye başlarsa o yanı can sıkar.Ama dolar artacak düşüncesindeyseniz tereddütsüz gram altın.
    Onuda TFX Target üzerinden alırdım.

4. ABD'de düşüşler son 15 dakikada toparladı Hatta S&P minik bir artı yaptı.
    En önemlisi vadelilerin hepsi artı duruma döndü.
    Bir bizim vadelimiz eksi de.

5. Petrol fonuna kimler giris yapti bugun ? -4 ile kapatmis brent petrol. Tam alis gunuymus 6-7 gun boyunca ard arda eksi yazmis petrol. Eral bey de 50 dolar civarina geldiginde petrol almayi dusunuyordu . Alacak mi bakalim ?

6. Alış verdim ben.
     Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Petrol fonuna kimler giris yapti bugun ? -4 ile kapatmis brent petrol. Tam alis gunuymus 6-7 gun boyunca ard arda eksi yazmis petrol. Eral bey de 50 dolar civarina geldiginde petrol almayi dusunuyordu . Alacak mi bakalim ?
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. fonların çoğu eksi,
    kira sertifikaları ppf lerin altına düşmüş.
    tcd zaten diplerde.

5li fon sepeti yapsanız ne alırdınız?

8. şaşıracaksınız ama acc +0,19 getirmiş hisseler %4 üzeri eksiydi.alkışlıyorum .

Sayfa 634/996 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •