Sayfa 58/996 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 457 - 464 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku

Bende de 0.24 görünüyor, kaç olursa olsun fark etmez. Zaten ay sonuna geldik, portföy kimbilir ne kadar değişti.
    Ben bir gün önceki değerinden sizde güncel değerinden hesaplıyorsunuz sanırım Sonuçta toplam aynıysa değişen birşey yok dediğiniz gibi nominal miktar önemli

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım tutarsızlık fiyat değişiminden kaynaklı fondaki hisselerin fiyatları değiştikçe dağılımdaki oranları da otomatik olarak değişiyor. Normalde de öyle olması gerekiyor yani Söz gelimi sizin portföyde iki farklı ürün var %50-50 diyelim başlangıç portföyünüzde. Dönem sonunda birisi %100 getirdi, birisi %10 getiridi %50-50'mi kalır dağılım oranı
    Mustafa Hocam, portföy dağılımı için F yerine D sütununu kullansak daha doğru olur gibi. Ay başında yeni tablo yaparken bi inceleyin.
    Saygılar...

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ben bir gün önceki değerinden sizde güncel değerinden hesaplıyorsunuz sanırım Sonuçta toplam aynıysa değişen birşey yok dediğiniz gibi nominal miktar önemli
     Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Mustafa Hocam, portföy dağılımı için F yerine D sütununu kullansak daha doğru olur gibi. Ay başında yeni tablo yaparken bi inceleyin.
    Aynı anda yazmışız. Aynen öyle
    Saygılar...

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Tte +3,76...........
    Endeksten cok sapmis endeks 4 uzeriydi

5.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    İşbank 808 (TIV)'de tuttuğum kısa vadeli nakiti OPB'ye bağladım ben de, nakit gerekirse 1 gün önce bozdururum. Bu ne yav yıllık %10-15.
    10%-15%'lerde yakında kalmayacak üstadım

6. Borsa nerdeyse -2 yapıyor, TTE +3,76.
    Çok ilginç bir durum.

7. Düşüşte yönelebileceğimiz fon var mı? Yoksa fonu bırakıp altın mı alsak? Sanırım 1 hafta bu düşüş sürecek...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    10%-15%'lerde yakında kalmayacak üstadım
    Nkolay bile düşürüyor yarın
    Mesaj atmış bugün son gün diye.
    10,75 ten 10,50 inecekmiş.

Sayfa 58/996 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz