Sayfa 426/996 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Ben kendi adıma, genel olarak yazdıklarınızdan ve piyasa öngörülerinizden oldukça faydalandığımı söyleyebilirim. Şu ana kadar ki katkılarınız için teşekkür ederken, foruma yazmaya ara verme kararını tekrar gözden geçireceğinizi umuyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler üstad..Faydamız olduysa ne mutlu..
    Gördüğünüz gibi 119.200 ila 121300 arası sıkıştı piyasa..Verdiğim rakamlar üzerinde çalışılmış rakamlar.. Düzeltme sürecine girdiğimizi de yazdık, dibide yazdık, tepki boyutunuda..
    Fon kısmında bazen kendi kendime konuşuyorum gibi geliyor..Hem o nedenle, hemde artık fon alış satışı yapmadığım için yazmanında anlamı yok..Syg..

Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Gördüğünüz gibi 119.200 ila 121300 arası sıkıştı piyasa..Verdiğim rakamlar üzerinde çalışılmış rakamlar.. Düzeltme sürecine girdiğimizi de yazdık, dibide yazdık, tepki boyutunuda..
    Fon kısmında bazen kendi kendime konuşuyorum gibi geliyor..Hem o nedenle, hemde artık fon alış satışı yapmadığım için yazmanında anlamı yok..Syg..
    Daralan bir üçgenin içindeyiz sanki

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Daralan bir üçgenin içindeyiz sanki

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Burak dostum sende piyasada aktif işlem yapıyorsun sanırım..117 stop koyarak mal taşımaya devam ediyorum.. Kimseye tavsiye de bulunmak değil niyetim..Herkes kendi yatırım kararını kendi verecek..Ben orta vadeli kırılımın eşiğinde olduğumuzu düşünerek arada al sat yaparak mal taşımaya devam ediyorum..

4. yarın faiz 0.75 inerse ne olur? dolara döner mi türkiye faizlerin bi espirisi kalmadı

5. Endekse nereden bakarsam ucuz görüyorum..Bu benim görüşüm..
    Yarım kilo altın, 2 dolar bile değiliz..Bunu piyasadan anlayanlar ne anlama geldiğini daha iyi bilir.Syg..

6.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    sayım 06acm06 sizin yazdıklarınızı yakından takip ediyorum teknik destekler konusunda bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler testere şeklinde bir hareket öngörmüştünüz bugünkü düşüş galiba testere şeklindeki hareketin sonucu, sabırlı olmamımızı mı önerirsiniz yoksa elimizi çabuk tutmamımızımı

7.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    bu rakamlar youtubeda var dostum zaten
    kimse kimsenin sozuyle trade etmemesi lazim
    10 defa dogru cikip son kez batar!
    trade rakam degil sadece yoksa simdi bir tane fakir bulunmazdi dunyada!

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    bu rakamlar youtubeda var dostum zaten
    kimse kimsenin sozuyle trade etmemesi lazim
    10 defa dogru cikip son kez batar!
    trade rakam degil sadece yoksa simdi bir tane fakir bulunmazdi dunyada!
    Sen YouTube takip et dostum, benim kendi öngörülerim bana yeter..

Sayfa 426/996 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •