Sayfa 307/996 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Te3 nasıl o kadar düşmüş ? Ben de geçen hafta almıştım tamda portföyün %7 si oradaydı acaba devam eder mi böyle çünkü pek doğal davranışı değil fonun. Defansif fondan beklenmez.
    valla benim de ocağıma incir ağacı dikti, halen bir hata olduğuna inanmak istiyorum

2. İlginç cuma günü ne olduysa haftalardır kötü giden eib +0.65 yapmış birden tamda satış vermiştim bugüne.

3.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    İlginç cuma günü ne olduysa haftalardır kötü giden eib +0.65 yapmış birden tamda satış vermiştim bugüne.
    İçinde yer alan hisselerden biri olan Blcyt %10 a yakın prim yaptı o nedenle getirisi iyi oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şuna karar vermek lazım.
    Yarın tüm paranızla PPF aldınız
    Yada tüm paranızla TCD vs. benzeri bir fon aldınız.
    6 ay sonra nerde olursunuz.
    Günlük bakmayıp, 6 ay belki 1 yıl sonrasına bakılmalı.
    Hangisinin karlı olacağını düşünüyorsanız ona yatırım yapın.

Fon işi günlük değil orta-uzun vadeli yatırımı gerektirir.
    3 gun once aynisin yazdim dinleyen yok

iyi gunler

5. TEB portföy ile az önce görüştüm. Hata varmış. Yarım saat sonra fiyat update olacak dediler.
     Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    valla benim de ocağıma incir ağacı dikti, halen bir hata olduğuna inanmak istiyorum
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Te3 nasıl o kadar düşmüş ? Ben de geçen hafta almıştım tamda portföyün %7 si oradaydı acaba devam eder mi böyle çünkü pek doğal davranışı değil fonun. Defansif fondan beklenmez.
    altın fonu tua şu anda % 73,5821 EKSİ görünüyor. yani fon nerede ise sıfırlanmış. fon yönetimini aradım. tefas da hata olduğunu te3 dahil bir çok fonda hatalı fiatlar olduğunu söylediler.düzeltmeye çalışıyorlarmış...

7.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    TEB portföy ile az önce görüştüm. Hata varmış. Yarım saat sonra fiyat update olacak dediler.

Oh be rahatladım, teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    TEB portföy ile az önce görüştüm. Hata varmış. Yarım saat sonra fiyat update olacak dediler.

Ben de görüştüm, bakıp döneceğim dedi ama bir yandan da fonun fiyatına gün gün bakmamak lazım, içerisinde eurobond, hisse vs. gibi farklı enstrümanlar var diyerekten zarara adapte etmeye çalıştı beni :D

Sayfa 307/996 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •