Sayfa 460/996 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bugün 300k daha TCD alış emri verdim. Önemli olan herkes satarken almak toplam 1.2m oldu TCD
    Hayırlısı olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amerikadan Rusyaya karşı destek talebinde bulunmuşuz.

https://twitter.com/tashecon/status/...165049346?s=21

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bugün 300k daha TCD alış emri verdim. Önemli olan herkes satarken almak toplam 1.2m oldu TCD
    Helal olsun yürek yemişsiniz. Parayı da ancak cesaretli insanlar kazanabiliyor

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende 2 haftadır ons yapıyorum daha rahatım dün verdim çoğunluğu nakitle yay ağırlığı artıracağım yada ons devam.

Borsada belliydi zaten bu seviyelere geleceği ay başından beri bağırıyordu 2 kez gitti geldi 117-118 boşuna uzun vadede 117 demedim.

Alım için haberleri takip edin güzel yerlerden alırsanız iyi prim yapacaktır bu olaylar bittikten sonra
    Ytd
    Ustad, ons u nereden alip satiyorsun ? Banka mi yoksa tfx target mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Helal olsun yürek yemişsiniz. Parayı da ancak cesaretli insanlar kazanabiliyor
    Teşekkürler, para bu havalarda kazanılır diyorum Yinede temkinli olmakta fayda var

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Teşekkürler, para bu havalarda kazanılır diyorum Yinede temkinli olmakta fayda var
    Aynen öyle ama kademeli girmek riski azaltır.

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Ustad, ons u nereden alip satiyorsun ? Banka mi yoksa tfx target mi ?
    Tfx target.

7. Bugün sabah bir parça ipv alımı girdim uzun süre kalacak, dün eibi bugünde opb sattım sadece acc kaldı, geri kalan ppf artık ilk stratejim doğruymuş tamamen ppfye çekilip bistin düşüşünü kovalamak idi ama dayanamadım gittim parayı dağıttım allahtan petrol ciddi kar bıraktı da portföy hala kayda değer artıda.
    Yarın tepki alımları gelir biste ama bence satış fırsatı olacak bu. Acc bugün artı yazabilirse çok uzun süre elimde tutmayı düşünüyorum endekse paralel eksi yazarsa yarın satacağım kendisi artık ondan da zararla ayrılmış olacağım.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün Eib arti gelir, diğer fonlara ise bakmak bile istemiyorum.

Sayfa 460/996 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •