Sayfa 921/996 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931971 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    gozunu seveyim 5.84 de dedim tamamla isi!
    5.95den asagi bir yalanmis gecen yil ve gordunuz gibi 2019 da gecen yil dedigim gibi 5.95 gordu (yil kapanis) ve 2020 de 5.85 i gorurken dedim gir bitir yaaa cunku 5.85 yalan ve bir fursatmis.
    senin para bende olsa simdi bu forum yerine bodrumdaydim
    Shangil, shangiiiil de bakalim o halde 6 ay sonra ve yil sonu dolari kacta görüyorsun, tarihe not düşte ileri de alıntılarsın yine , hem biz de nasiplenelim

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Shangil, shangiiiil de bakalim o halde 6 ay sonra ve yil sonu dolari kacta görüyorsun, tarihe not düşte ileri de alıntılarsın yine , hem biz de nasiplenelim
    😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀👍👍👍

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Buradan ne yapar suan 6.20 de
    6.50 ye akar mi?
    6.25'ten sonra önü boşalabilir.
    Ama izin vermemeleri lazım.
    Fişşek olmamalı bence.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    99300'den sekti bakalım.
    Umarım kapanış iyi olur.
    Sınırda gezmeyelim artık.
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Kapatmazsak ikinci bir dalga gelir, 200 haftalık EMA'ya...
    Üstadım büyüksün ellerinden öperiz.
    97000 civarı yani.
    Oradan seker sekmezse şemsiye...
    Evet retracement üzerinde kapattık.
    Umarım yarın çok güzel olur.
    Tüm üstadlarımı kucaklıyorum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    2019 TAM FON YILI OLDU VE GUZEL KAZALANLAR OLDU. malesef gec kaldiniz. tabi bir cok insan fonlar tanildiktan sonra ve sinavdan gectikten sonra gomuyorlar ve o zaman fon kendi yuzun gosteriyor!
    2019 da biraz kazandım ama o zaman fazla yatırmamıştım, ocak ayında endeks 125 bin olur dedik biraz fazla yatırdım, düştükçe buradan döner dedim aldım, alımlar da genelde artışlara denk geldi, derken çıkmaza girdim, hem fonlarda hem hisselerde.
    Artık akıllandık tabi özellikle fon konusunda aynı hatalar tekrar olmaz, zaten artık fonlarla işim de olmaz.

6. Petrol ve borsa endekslerine dayanan yada hisseye dayalı fonların iyi getirecegini düşünüyorum. Petrolde dibe yakın oldugunu, hisse ve endeks te tam bir kestirim yapamıyorum.

Petrolde %50 lik alımımı yaptım. Bir kaç gün daha gözlemden sonra % 50 lik alım daha yapabilirim. Hedef 50 dolar üzerinde satış.

Endeksler içinde bir kademe alım düşünüyorum , ABD dow, sp500 endeksine dayalı fon varmı acaba

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀👍👍👍
    Üstat ABD ne olacak 😁😁😁

8. Kvba lar düne nazaran daha iyi getirmis
    Tzv 0,055

Sayfa 921/996 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz