Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 75 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ARBUL - Arbul Entegre Tekstil İşletmeleri A.Ş.

1. Suan benim anladigim sadece 1 yil gectigini ama arbulun yetkililerinin halen bir aciklama yaptigi gereken sartlari yerine getirmedigi kendi dusuncem ise bosa umutlanmamak gerek

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Desemde bende umutlandim simdi bu hafta icerisinde ya tamamen biteriz ya yakin izleme pazarina alirlar yildiz pazara alsalar daha iyi ama olsun ana pazarda yakin izleme pazarida is gorur 28. Maddenin 1. Fikrasi geregi ya tamamen bitersiniz yada yakin izleme pazarinda izlersiniz der gibi hayirlisi bakalim

3. Gozumuz aydin arkadaslar)

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Nerde haber
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/595044

2016/03, 2016/06, 2016/09 ve 2016/12 dönemi finansal tablolarını KAP'ta yayımlamamış olan Arbul Entegre Tekstil İşletmeleri A.Ş. (Şirket) hakkında Borsamızın almış olduğu 24/03/2016 tarihli kararından itibaren bir yıl geçtiğinden, Şirket Kotasyon Yönergesinin 28. maddesi 1. fıkrasının (b) bendi kapsamına girmiştir.

Kotayon Yönergesinin 28/(1)-b maddesi aşağıya çıkarılmıştır.

"(...)

b) Borsa kotundan çıkarıldığı tarihten itibaren 1 yıldan daha fazla bir süre geçmiş olması durumunda, kottan çıkma nedenlerinin ortadan kalkmış olması, varsa Yönetim Kurulunun kararında belirtilen diğer şartların yerine getirilmiş olması ve bu Yönergenin ilgili maddesinde aranan kota alma şartlarının tamamının sağlanmış olması gerekir."

tarihi yazmamışlar ancak pazartesidir diye düşünüyorum yakın izleme pazarında işlem yapacak.

5. Acilmismi

6. Yakin izleme pazarinda

7. Acaba nezaman aciklama gelir kota tekrar giris icin.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tahtası kapandımı

Turk Telekom TT175 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •