Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
Arama sonucu : 75 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ARBUL - Arbul Entegre Tekstil İşletmeleri A.Ş.

1. T.C İstanbul Anadolu 6.Asliye Ticaret Mahkemesi 2016/855 Esas nolu dosya

T.C Bakırköy 3.ncü asliye ceza mahkemesi 2017 :265. esas nolu dosya

ARKADAŞLAR BU İKİ
    DAVAYADA MÜDAHİL OLMAK ZORUNDAYMIŞIZ BİLGİNİZ OLSUN ELİNİZDEKİ LOTLARİ YAZICIDAN ÇIKARTIP BİRDE DAVA DİLEKÇESİ HAZIRLANIP DAVAYA MÜDAHİL OLUNACAK BİLGİNİZ OLSUN

2. Arkadaşlar bu davaya müdahil olmak için her arbul mağduru bulunduğu ilin adliyesine gidip elindeki lotları ibraz etme şartıyla her iki davayada müdahil olabilir dava numaraları üste sadece bir dilekce verecek not arbul mağduruyum bu davaya müdahil olmak istiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by SAMURAY Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu davaya müdahil olmak için her arbul mağduru bulunduğu ilin adliyesine gidip elindeki lotları ibraz etme şartıyla her iki davayada müdahil olabilir dava numaraları üste sadece bir dilekce verecek not arbul mağduruyum bu davaya müdahil olmak istiyorum
    Sn SAMURAY özel olarak konuşabilirmiyiz..

4. Olur fatih furkan ara 0532 654 10 79

5. S.a arkadaşlar ben bu arbul yoneticileri ve spk hakkında suç duyurusunda bulundum sizde bulunun

6.  Alıntı Originally Posted by fatih_furkan Yazıyı Oku
    sn samuray özel olarak konuşabilirmiyiz..
    olur ara 0532 654 10 79

7. spk ya suç duyurusunda bulunacağınıza bakırköy adliyesinde arbul yöneticileri hakkında devam eden dava ya müdahil olsaydınız daha doğru olurdu...biz 20 yatırımcı müdahil olduk...inşallah bizi bu hale düşüren yöneticiler hakkında yüce türk adaleti en yüksek cezayı verir...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Mercimek bey orayada müdahil olayım ok

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •