Sayfa 45/48 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
Arama sonucu : 380 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Viop - Trader'ın notları

1.  Alıntı Originally Posted by psikoanaliz Yazıyı Oku
    Düşeni kırarsa 117 hedef olur.
    teşekkürler üstadım.nisan kontrat 138.600 2 adet uzun alınmıştır

2. Haber bazlı düsüslerde teknik ilk etapta çalışmıyor. Ama sonunda yolunu bulur. Geçmiş sayfalara bakın tepe noktadan yani 150 den asla long almam ne longu diyordum. Geldik 136 ya sadece kademeli sabırlı iyi para yönetimi gerekli mesele bu. Tradi long yönlü yaparım direnclere kadar.

3.  Alıntı Originally Posted by psikoanaliz Yazıyı Oku
    BIST 115200 kısa vade düşen kırılır. Pu var ayrıca
    hocam avusturya da, hırvatistan da virus var.. iran sağlık bakanı yardımcısı dahi viruslü

4. Bir şey daha var teknik olarak saatlikte w formasyonu calırsa 120 hedefi var bistte benim beklentim o.

5. Haberlere inan önemsemiyorum sadece teknik görünümü yazıyorum. Negatif senorya oluşursa kesin stop olmak lazım onu biliyorum.
     Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    hocam avusturya da, hırvatistan da virus var.. iran sağlık bakanı yardımcısı dahi viruslü

6.  Alıntı Originally Posted by psikoanaliz Yazıyı Oku
    Haberlere inan önemsemiyorum sadece teknik görünümü yazıyorum. Negatif senorya oluşursa kesin stop olmak lazım onu biliyorum.
    bir de şu yönü var, eğer durum gerçekten vahim ise, 2018 de ki gibi, 2-3 kağıdı tutarak diğerlerinde halka arz yapıyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    bir de şu yönü var, eğer durum gerçekten vahim ise, 2018 de ki gibi, 2-3 kağıdı tutarak diğerlerinde halka arz yapıyorlar..
    O konuda hiç yorum yapmıyorum. O yüzden hisse de almam 2022 ye kadar)

8.  Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    Ben temelde altına yatırım yaparım uzun zamandır hisse almıyorum. Burada sadece teknik görünümü paylaşıyorum. Tedbirli olmak lazım her zaman icin.

Sayfa 45/48 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •