Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 75 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ARTOG - Ar Tarım Organik Gıda A.Ş.

1. Sayın i-ked, dava devam ediyor bence başvurabilirsiniz, hiç zaman kaybetmeden dilekçe verilmeli.

Sent from my iPhone using hisse.net

2.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Sayın i-ked, dava devam ediyor bence başvurabilirsiniz, hiç zaman kaybetmeden dilekçe verilmeli.

Sent from my iPhone using hisse.net
    bende de hisse var.ayrıntılı bilgi verir misiniz. Dilekçeyi nereye vermeliyiz. Beklentiniz nedir?Paylaşırsanız sevinirim.

3. Her şey aleni şekilde ortada iken, adamlar petrol işine girdik Amerika'dan sondaj makinesi aldık geliyor yola çıktı yalanları. Bunlar hep kap açıklamalarında var. Daha neyi savunuyor bu dolandırıcılar.bunlara inanan hâkimin aklına mantığına yazık

4.  Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    bende de hisse var.ayrıntılı bilgi verir misiniz. Dilekçeyi nereye vermeliyiz. Beklentiniz nedir?Paylaşırsanız sevinirim.
    Sayın kimyacı hasan, sizi facebook artog mücadele grubuna davet ediyorum orada dilekçe için bilgi, örnek ve dava ile ilgili diper bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen meydanı bu hırsızlara bırakmayın, emeğinize sahip çıkın...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    Her şey aleni şekilde ortada iken, adamlar petrol işine girdik Amerika'dan sondaj makinesi aldık geliyor yola çıktı yalanları. Bunlar hep kap açıklamalarında var. Daha neyi savunuyor bu dolandırıcılar.bunlara inanan hâkimin aklına mantığına yazık
    Spk’nın hazırladığı rapora göre şehmus aslan’ın suçunun olmadığı hatta mağdur olduğu suçluların ise ayhan öztürk, ali kemal tümer olduğu ima edilmekte. Tekrar ediyorum sizleri facebook artog mücadele grubuna davet ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Spk’nın hazırladığı rapora göre şehmus aslan’ın suçunun olmadığı hatta mağdur olduğu suçluların ise ayhan öztürk, ali kemal tümer olduğu ima edilmekte. Tekrar ediyorum sizleri facebook artog mücadele grubuna davet ediyorum.

Hocam spk ortada suçlu yok diyorsa ne yaparsak yapalım sonuç alamayız. Alsak ne olacak ortada mal kalmadıki. İnşaAllah siz bir sonuç alırsınız tabiki bu benim şahsi fikrimdir.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mustafakumbar Yazıyı Oku
    Hocam spk ortada suçlu yok diyorsa ne yaparsak yapalım sonuç alamayız. Alsak ne olacak ortada mal kalmadıki. İnşaAllah siz bir sonuç alırsınız tabiki bu benim şahsi fikrimdir.

Hocam ben öyle birşey demedim, lütfen tekrar okuyunuz. Suç ve suçlu yoksa bu kadar mağdur neden var ortada. Lütfen davaya müdahil olun.

8.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Hocam ben öyle birşey demedim, lütfen tekrar okuyunuz. Suç ve suçlu yoksa bu kadar mağdur neden var ortada. Lütfen davaya müdahil olun.

Hocam zamanında benzer bir mahkeme kazanmıştım ama şirket mirket kalmadığı için boşa kürek salladım. Benzer bir durum olacak burada da. Yine beni bağlar şahsi fikrim. İnşaAllah yanılırım sizler kazanırsınız.

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •