Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
Arama sonucu : 75 madde; 73 - 75 arası.

Konu: ARTOG - Ar Tarım Organik Gıda A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Bu alçak adam şimdi bu şirketi ayağa kaldırmayacakta ne zaman kaldıracak.hain dursaydı tarım şirketi araziler şimdi paraya para demezdi. Peki arkadaşlar şimdi bu araziler ne durumda boş mu duruyor.
    İsteyene birşeyleri düzeltmek için fırsat çok, hikaye de bol. Ama acaba borsaya zaten ne için gelmişlerdi ki...

Bloomberg de yayınlanan petrol aramaya dair söyleşiyi dahi sildirmişler. Belki o günleri ve halka arz günlerini dahi tarihten sildirmiş olabilirler.

Belki böyle bir hisse hiç halka arz olmamıştır biz tüm bunları uyduruyor olabiliriz. İnsan neye inannacağını şaşırıyor.

2. Bir zamanlar artog petrol arama gazı ile
    İşlem görüyordu ...
    nusaybin civarlarında ruhsat başvurusu yapıp , bölge de çalışma mücadelesi verdiler ..
    hiç unutmam , bende bölge jeolojisi ve suriye sınırındaki petrol yatakları hk burada yazı notlarım mevcut idi ..
    o günlerden kalanlar , okuyanlar hatırlar ..
    ilgili kişi internet ortamında benim fikrimi
    Sorgulamış idi ... kim olduğunu hatırlamıyorum ...
    Sonuç olarak fikrim düşük graviteli petrol
    Olabileceğini ve kendime göre nedenlerini
    Korkmadan ve çekinmeden söyledim yazdım ...
    TPAO. Bölgede ağır petrol keşfini dün yapmış .....
    biraz geç ama olsun ... ne kadar reserv şu anda bilmiyorum ... ancak hayırlı olsun

3. Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 25. Ceza Dairesinde 21 Eylül 2021 tarihinde yeni bir dava açılmış, detaylarını bilen var mı?

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •