Special Days Image
Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 9 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Banka Tavsiyesi

1. Lightbulb Banka Tavsiyesi

merhaba aranıza yeni katıldım. hangi banka üzerinden alım satım yapıyorsunuz.
    Vakiftan alım işlemi yapıyorum bekliyorum sürekli gerçekleşmiyor.
    Yapı kredi kullanmak istedim arkadaşım tavsiye etti. Yapı kredide yıllık bakım ücreti alıyormuş bunun için?
    Tavsiyeniz nedir.

2. Birde iş bankası ni dene derim

SM-A500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. yıllık bakım işte yok mu ?

4. yıllık bakım tüm bankalarda vardır..
    neden güçlü aracı kurum tercih etmiyorsunuz?
    birde 2018 yılına kadar borsa değil altın ile bekleyip dipten alım yapmak daha mantıklı değil mi?

5.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    yıllık bakım tüm bankalarda vardır..
    neden güçlü aracı kurum tercih etmiyorsunuz?
    birde 2018 yılına kadar borsa değil altın ile bekleyip dipten alım yapmak daha mantıklı değil mi?
    Dipten alımı nasıl yapacagım? Altın fiyatları zaten yüksek. Aracı kurum olarak ne önerirsiniz.

6. Ziraat yatırım kullanıyorum binde 1 komisyonla

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben iş bankası, yapı kredi ve ziraatle çalıştım son bir yılda. iş bankası ve yapı kredinin komisyonu yüksekti, ben çok alıp sattığımdan uymadı, ziraatten memnunum, zincir emir - süreli emir gibi seçenekleri de var.
    Sanırım tüm aracı kurumlar saklama ücreti gibi adlar altında para tırtıklıyor, onun kaçarı yok.
    Emir veriyorum bekliyorum gerçekleşmiyor konusu aracı kurumlar ile ilgili değil, emriniz hemen hemen anında borsaya iletilir ve sıraya konur, o fiyata satıcı yoksa gerçekleşmez, beklemeden hemen almak istiyorsanız fiyat girmeyin mevcut fiyattan anında alınır. Yani aracı kurumu değiştirerek bu konuda iyileşme sağlayamazsınız, emir fiyatınızla oynamanız lazım.

8. Ziraat yatırımda işletim ücreti vs yok. Alım satım komisyonu dışında ücret edemezsiniz.Tvasiye edermiyim bilmiyorum,başlangıç ve temel seviye için faydalı olabilir..Bende hem gedik hem ziraat var.
    Direk satış yapamama konusuna arkadaş değinmiş ama ayrıca fiyatları canlı değil 15 dk arkadan gördüğünüz içinde olabilir satış problemi.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •