Sayfa 23/272 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1. ak sigorta akgrt ile düşünceleriniz nelerdir üstad lar. deniz üstad sence nasıl bu hisse. daha önce pek çalışılmadi galiba
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

2.  Alıntı Originally Posted by Revolver83 Yazıyı Oku
    Deniz hocam bir de Kozal cok ucuz kalmadı mı sizce? Kozaa ipeke toparladı ancak kozal hiç olmadıgı kadar ucuz şuan .yorumunuz ne olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kozal şuan da bist in en ucuz kağıdı
    Ayrıyeten bistin de en baba kağıdı dır

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Deniz hocam olmayınca buranın hiç tadı tuzu olmuyor inş tekrar yazmaya başlar.

4. Noldu abi ya ses seda yok yok nerde bizim ağır abiler lütfen paylaşımlara devsm edin faydalanıyorduk bilgi olarak .

Deniz Hocam fırsat bulunca grafik ve yorumlarınızdan buraları mahrum bırakmayınız siz olmayınca burası çok sessiz bu arada kötü birşey yoktur Inşallah

6. xu100

7. Deniz hocam sağlık sıhhattesinizdir insallah özledik valla grafiklerinizi. Müsait bir zamanda GÖZDE yorumu alsak sizden.

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    xu100
    Deniz hocam grafik için çok teşekkürler. Hisselere bakıyorum bakıyorum çoğunun yönü aşağıya görünüyor ama piyasada bir iyimserlik mevcut, buna bir türlü mantıklı bir açıklama getiremiyordum acaba ne olacakta bunlar yukarı dönecek diye. Bu dikkatimi çekmemişti.

Sayfa 23/272 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •