Sayfa 76/272 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1. Su anda kazananlar endeksin kerametinden faydalanarak kazaniyorlar hissiyati var bende. Kisinin kendisinden kaynakli kazanc degil yani.Şuan etrafına, arkadaş ve akrabalarına hisse öneren insanlar toplulugu var. Çünkü bir hisse aldım, 20 kuruştan 1tl ya da 1.5 tloldu diyor çoğu..

2. katılıyorum. asıl olay o 20 kuruştan aldığı hisseyi iki kat karla satıp yine iki kat artmış hisseyi aldiği zaman başlayacak gibi. yada uzaya cikacagina inanıp ne desteğe ne dirence inanmadan bakmadan maliyetine gelene kadar bekleyecek. tabi inşallah öyle olmaz. ama zamanında bende öyleydim .
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

3. 114800 stoplu endeks hala iş görür ama dikkatli olmak lazım. Al sat yapa yapa kısa günün karını yaptık ama uçan gitti. yan hisseler gitti göz göre göre ona yanarım

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Sn.Deniz bey,İyi tatiller....Doco çoktandır düşüyor,,,,Sizce bekleyelimmi,bir kismini mi çıkalım....Ne tavsiye edersiniz.....teşekkürler.,..

5. Hocam müsait olunca Albrk ve Şkbnk bakabilir misiniz

6.  Alıntı Originally Posted by kasu11 Yazıyı Oku
    Sn.Deniz bey,İyi tatiller....Doco çoktandır düşüyor,,,,Sizce bekleyelimmi,bir kismini mi çıkalım....Ne tavsiye edersiniz.....teşekkürler.,..
    DOCO
    300 altı facia olur
    çizgiler gereğini yapmış aslında

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    MAKTK 2
    BU ÇİZİMDE DOĞRUDUR
    BEN BUNU KARALADIKÇA TWİTTERDA SPEKÜLATİF EDİLDİĞİNDE YÖNÜNDE MESAJLAR GELİYOR.(MARDİNLİ EN AZ 500 KİŞİYİ BU HİSSEYE YÖNLENDİRMİŞ DİYE)
    NEYSE BEN YİNE ÇİZİYİM DE KURGU BU YANİ 2,16 ÜZERİNDE FORMASYON HEDEFİ 3,36. AMA SPEĞİ CİDDEN KAŞAR ÖYLE BÖYLE DEĞİL HEM DE
    MAKTK

8.  Alıntı Originally Posted by avsallar1972 Yazıyı Oku
    hocam müsait olunca albrk ve şkbnk bakabilir misiniz
    albrk:1,82-2 arasında sıkışmış. 2 üstü ayrı dünya. 1,82 altı 1,50 ye cekilir
    şkbnk:1,50 üstünde 1,75 ve 2 dirençleri var

Sayfa 76/272 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •