Sayfa 16/272 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1. Deniz bey,yorumunuz için çok teşekkür ederim.Sağolunuz.

2. Tüpraş güzel yerde. Tekfen öyle. Thy öyle. Şişe öyle. Borsaya güvenen şu sıralar ne alsa 6-8 aya orta vade benim için çok iyi kazanır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Tüpraş güzel yerde. Tekfen öyle. Thy öyle. Şişe öyle. Borsaya güvenen şu sıralar ne alsa 6-8 aya orta vade benim için çok iyi kazanır.

soda nasıl üstad yoksa değiş tokuş yapayım. sodanın da gideri var mıdır sence
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

4.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Tüpraş güzel yerde. Tekfen öyle. Thy öyle. Şişe öyle. Borsaya güvenen şu sıralar ne alsa 6-8 aya orta vade benim için çok iyi kazanır.

Başkan selamlar ipek koza hakkında ne düşünüyorsunuz ..bantas dediniz yüzde yüz gitti 2.90 larda Goodyear gfafik paylaşımınız oldu on numara iş yaptı hisselere baktıkça aklıma gelirsiniz

5.  Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    soda nasıl üstad yoksa değiş tokuş yapayım. sodanın da gideri var mıdır sence
    Teknik çalışmıyorum bu ara. Thy al kapat moduna geçtim. İyi mi yaptım emin değilim ama bekliyoruz işte inat ettim bilançosu önemli 5 martta bakalım.

Camların birleşmesi en çok şişeye yarayacak sodaya yaramayacak şu durumda. Onların hikayesi çok var. Al kapat ekranı yapacaksan şişedir bence.

6.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Başkan selamlar ipek koza hakkında ne düşünüyorsunuz ..bantas dediniz yüzde yüz gitti 2.90 larda Goodyear gfafik paylaşımınız oldu on numara iş yaptı hisselere baktıkça aklıma gelirsiniz
    Selam
    İpeke koza ekranda altlarda artık. 5-6 lardan beklemedik de gidip 10 dan mı alayım al sattan kazandığımız kadar işte. Arada da bulaşıyoruz öyle. tekniğine çalışmak lazım deniz paylaşıyor ara sıra.

Evet goody güzel denk geldi. 10 gün sonra rallisini başlattı. Ama çok önemli dirençti belliydi. Almadım ama yaramışsa alanlara ne güzel.

7.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Teknik çalışmıyorum bu ara. Thy al kapat moduna geçtim. İyi mi yaptım emin değilim ama bekliyoruz işte inat ettim bilançosu önemli 5 martta bakalım.

Camların birleşmesi en çok şişeye yarayacak sodaya yaramayacak şu durumda. Onların hikayesi çok var. Al kapat ekranı yapacaksan şişedir bence.

sagolasin ustad
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

8. deniz bey merhaba ,

bist için son durum güncellemesi yapma şansınız var mı

Sayfa 16/272 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz