Sayfa 18/272 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1.  Alıntı Originally Posted by Cenevreli Yazıyı Oku
    Deniz hocam selamlar bugünkü kapanışa göre bir yorum alabilirmiyiz nereye kadar gider yada bir dönüş olması söz konusu olabilirmi? Sizin fikriniz ve yorumlarınız buradaki herkes için önemli bir yorum yaparsanız sevinirim ytd
    Aynı zamanda nereden tekrar geri girmeliyiz ? Nereyi beklemeliyiz tşkler

2.  Alıntı Originally Posted by yaşarnaim Yazıyı Oku
    Deniz Hoca yazmayınca kimse de yazmıyor.
    Katılıyorum herkes önceden yazardı sorular sorardı ne oldu bu siteye nerede bu insanlar anlamak zor

3.  Alıntı Originally Posted by Cenevreli Yazıyı Oku
    Katılıyorum herkes önceden yazardı sorular sorardı ne oldu bu siteye nerede bu insanlar anlamak zor
    Hocam yazmak sorun degil ki. Endeks 11 yillik desteginde 92 bin.
    Endekste dedtek falan dinlemiyor kan gölune dondu. Milletin cani sıkkın burda grafik atmak ne kadar uygun olur bilmiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Cenevreli Yazıyı Oku
    Aynı zamanda nereden tekrar geri girmeliyiz ? Nereyi beklemeliyiz tşkler
    92 bin iyi destek. Burdan tepki gelmeli.ama abd almanya cok.kotu boyle oldukca bizde asagi cekiliyoruz...

5. Boyle piyasada bile yapikredi ile merrillin robotuna cozüm bulamayan bir yonetici grubu var..
    Son düzenleme : denizkiraz42; 12-03-2020 saat: 22:29.

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Hocam yazmak sorun degil ki. Endeks 11 yillik desteginde 92 bin.
    Endekste dedtek falan dinlemiyor kan gölune dondu. Milletin cani sıkkın burda grafik atmak ne kadar uygun olur bilmiyorum
    Hocam cevabınız için çok teşekkür ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Boyle piyasada bile yapikredi ile merrillin robotuna cozüm bulamayan bir yonetici grubu var..
    Dün konuşmasında Trump test yaptırmayacağını söylemişti bugünde yaptırdığını 1-2 gün e test sonuçları belli olur dedi şöyle bir kurgu yatıyor kafamda sanırım dün belirtiler başladı ve test yapmaya karar verdi bugünde usa şapkasıyla çıkarak insanlara gövde gösterisi düşündürerek terlemesini gizledi toplantı sonunda sorulara hızlı cevap verip salonu terk etti. Şimdi gelelim asıl soruya test sonuçları 2 günde geliyor bu salı gününe denk gelir pazartesi yine aksiyon dolu bir gün yaşarmayız? Her çıkışı satış olarak düşünüp satıp alttan almayı mi beklemeliyiz? Şuanda çıkan borsa yeni oyuncularıda dahil edip hüsran yaşatmakmı? Arkadaşlar böyle günlerde soru cevap şeklinde olalım lütfen herkes fikrini söylerse çok sevinirim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    su anda borsaya yatiracagin para kaybettiginde seni üzmeyecek para ise
    islem yapacaksin
    durumlar kritik,
    kimse bilemez,
    dow %10 yükseldi bu pencereden bakarsa olumlu,
    ama haber akisi önemli , kimse birsey bilemez...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 18/272 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •