Sayfa 221/272 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1. Merhabalar
    Bu güne kadar siz benden istediniz, elimden geldiğince isteklerinize yanıt vermeye çalıştım.
    Şimdi de ben sizden bir şey isteyecem . Umarım sizde elinizden geleni yaparsınız benim içim.
    Tanıdığınız instagram takipçi sayısı yüksek dostları olan varsa bana özelden lütfen yazar mısınız?

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Merhabalar
    Bu güne kadar siz benden istediniz, elimden geldiğince isteklerinize yanıt vermeye çalıştım.
    Şimdi de ben sizden bir şey isteyecem . Umarım sizde elinizden geleni yaparsınız benim içim.
    Tanıdığınız instagram takipçi sayısı yüksek dostları olan varsa bana özelden lütfen yazar mısınız?
    https://taplink.cc/bensuyanefesol
    Benim istegim sma tip 1 hastasi kizimiza elimizden geldigince yardim edilmesi. Sosyal medya hesaplarinizdan paylasarak yardim kampanyasi degisik kesimlere de ulastirmak
    Twitter: bensuyanefesol

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Benim istegim sma tip 1 hastasi kizimiza elimizden geldigince yardim edilmesi. Sosyal medya hesaplarinizdan paylasarak yardim kampanyasi degisik kesimlere de ulastirmak
    Deniz hocam merhaba - benim maalesef sosyal medyada yüksek takipçili tanıdıklarım yok, ama bu güzel kızımızın kampanyasını hem kendimce yaymaya çalışacağım hem kendim de destek vereceğim. Umarım gerekli rakama en kısa zamanda ulaşılır.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Üstad elimden geleni yapmaya çalışacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geçmiş olsun, umarım en kısa sürede gerekli miktar toplanır ve iyileşir.

ben de sosyal medyaya biraz uzağım, pek tanıdığım yok, ama karınca kararınca bir katkım olur tabii.

deniz hocam, viop başlığı ile cafe trend&trade başlıklarına da bu duyuruyu koysak mı acaba?

böyle güzel faaliyetlere/dayanışmalara vesile olduğunuz için ayrıca teşekkürler deniz hocam.

Bende elimden geleni yaptım herkese yaydim tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah

Çok geçmiş olsun, Rabbim şifa versin. Elimizden geldiğince bizde birsey yapıcaz inşallah hocam.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    ALGYO
    OZKGY
    CEMTS

Teşekkür ederim hocam. Allah sizden razı olsun.

Sayfa 221/272 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •