Sayfa 43/272 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1.  Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Deniz hocam oylum ve alarkoyada bakarmısınız teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    OYLUM
    KIRMIZI TOBO BOYUN DİRENCİ KIRILMADAN BİR CACIK OLMAZ. İŞTE ORASI KIRILIRSA HIZLANIR

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    MAKTK
    2TL İÇİN 1,60 ÜSTÜ KAPANIŞ GEREKLİ
    MAKTK DEĞİŞİM2
    BU HİSSE ÜZERİNDE DE EPEY DURDUM.
    NEYDİ GÖRÜLMESİ GEREKEN BURDA. ASLINDA YAZDIM AMA ASIL SİNYALİ İŞARETLİ YERDE VERDİM. KIRMIZI ALÇALAN TRENDİN YÜKSELİŞ PULLBACK İYDİ. 1,57 KAPATAN HİSSENİN SİNYALİNİ ZATEN YÜKSELİŞ ONAYINI ALDIRARAK VERDİ 1,60 ÜZERİNDE KAPATACAGINI. MAVİ ÜSTÜNDE BAKINIZ NASIL SERT YÜKSELİŞ OLDU. BURALAR BU TÜR YERLER HİSSELERİN TEKNİKTE ATARDAMARIDIR

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    ALARK
    5,35 ARA DİRENÇ ÜZERİNDEN 6,41 TEKNİK HEDEF
    Teşekkürler deniz hocam

4. Deniz hocam bu karamalar nasıl yorumlarmısın

5. thyao
    12,30 üzerinde kaldıkça sorun yok

6.  Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Deniz hocam bu karamalar nasıl yorumlarmısın
    güzel iş cıkarır. ama küçük alanda çalışmıssın. dogruluğu ve yanlışda da sapma fazla olur. Büyük resmi önce görüp sonra mikro çalışmak daha iyidir. kücük resimde senin çizim iş çıkarır.

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    güzel iş cıkarır. ama küçük alanda çalışmıssın. dogruluğu ve yanlışda da sapma fazla olur. Büyük resimi önce görüm sonra mikro çalışmak daha iyidir. kücük resimde senin çizim iş çıkarır.
    Eyvallah hocam bu samimi arkadasımın çizimi sizin yolladığınız eğitim vidrolsrınınsonucu ben iş yoğunluğundan yarım bıraktım ama arkadasımla bu işi başarıcaz tabi senin sayende allah binkere razı olsun srnden bu piyasada karşılıksız bilgi veren ender insanlardansınız ayağınıza taş deymesin...

8.  Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Eyvallah hocam bu samimi arkadasımın çizimi sizin yolladığınız eğitim vidrolsrınınsonucu ben iş yoğunluğundan yarım bıraktım ama arkadasımla bu işi başarıcaz tabi senin sayende allah binkere razı olsun srnden bu piyasada karşılıksız bilgi veren ender insanlardansınız ayağınıza taş deymesin...

her kim yardım talep ederse ben hazırım. Sana ve herkese bildiklerimi aktarmaya hazırım

Sayfa 43/272 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •