Sayfa 19/272 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1. Deniz Bey Merhabalar,

Siz uzun süredir bu piyasadasınız bildiğim kadarıyla. Mayıs ayından beri ciddi çıkış yaşadığımız boğa piyasasında grafikleriniz hep bizlere yol gösterici oldu. Bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ederim kendi adıma öncelikle.

Bu dönemde birçok yeni yatırımcı kazandı piyasa, şu anda hepimiz tedirginiz, birçoğumuz kötü deneyimler yaşasa da bu gibi durumlarda duygusal ve davranışsal hatalara düştüler. (karı cebe almayım, hafif zarar yazan biriyim ben de.)

Şu anda desteğe gelmiş gibi görünse de buradan döner mi bilmek güç.

Daha önce yaşanan krizleri yakınen yaşamayan ve tecrübe etmeyen biri olarak bizlere geçmiş krizleri, yaşananları zamanınız olduğunda biraz anlatabilirseniz çok memnun olurum. Tabii ki bu dönemde aynı şeyleri yaşayacağız diye bir durum yok ama daha nelerle karşılaşabiliriz, insan düşünmeden edemiyor.

Teşekkür ediyor, iyi pazarlar diliyorum...

2. Fatih TAŞÇI Yapılabilecekleri bir kaç numarayla açıklamaya çalışmış:

1) Hissede yakalanmışsanız risk hesabınız kolay. Bundan sonrası için 70 bine inse %15, 60 bine inse %25 kaybınız daha olacak.
    2) Nakitte olanlar için kademeli mal toplama zamanı. Her 5000 puana %25 mal hedeflerseniz 60 inse maliyet 70 olur.
    3) Bu yazılan kısa notlar KREDİLİ ve BORÇLA işlem yapanlar için geçerli değildir. El şeyiyle ... stratejisi sonucu maalesef herşeyin bedeli var. Kazanırken 2 kazanıyorsanız kaybederken de ağlamayacaksınız. Üzgünüm..

NOT: Benim portföy sıfır maliyetlidir. Kredi, kaldıraç, borç ve benzerinden oluşmamaktadır. Bunu da not düşmek istedim.

3. xu100 benim açımdan aylık kapanışı 92.500 bin ya da üzerinde olmalı.

4. xu100 dolar bazlı

5. Sayın Denizkiraz musaitseniz
    pegasus için grafik yorumu alabilir miyim.

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    xu100 dolar bazlı
    0.80 de dip var,sarkar mı

7. Ya dostlar bir şey mi kaçırdım ben bankalarda neden sert satışlar var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    Ya dostlar bir şey mi kaçırdım ben bankalarda neden sert satışlar var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kredi öteleme muhabbetleri belki etkiledi
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Sayfa 19/272 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •