Sayfa 191/272 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KOZAL
    ONS BAZLI
    ACELECİ OLANLARI DURAKLARDA İNDİRSELER DE BİZ YOLUMUZA BAKSAK
    2021 2ç. molkara reverv haberi düşecek o proje gelişmeye çok açık denizim. nisan mayıs gibi grup senetlerde %50 yakın prim olabilir. tutmakta fayda var. fazilerin yüksek seyretmeside şirkete çok yarıyor şuan bile 5.5 milyar tl keşi var. 12 aylıklarda 6 milyara yaklaşmış olur.
    dolar bazlı bakınca 17 dolar civarı 2 li dip hedefi var denizim.. yb çok olduğundan dolar bazlı da bakmak gerekli..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

2. syn. Deniz hocam iyi yıllar....bankalar hakkında görüşünüz nedir ? garan ve son günlerde gitmeyen yapı kredi ..şimdiden tşkkr ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    syn. Deniz hocam iyi yıllar....bankalar hakkında görüşünüz nedir ? garan ve son günlerde gitmeyen yapı kredi ..şimdiden tşkkr ederim.
    Hocam garanda gitmediyse artik ...
    Bende bugun icin 12.50 trend tepesi. Marj azaldi ondan.
    Yapikrediye hic baktigim kagit degil aksam bakarim
    Garantiye de endeks acisindan bakiyorum.

Deniz hocam iyi seneler. Sağlıklı huzurlu bol kazançlı bir yıl olur Inşallah. Grafik ve yorumlar içinde ayrıca teşekkürler bizler için çok faydalı oluyor

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Knfrt haric hepsi yakin zamanda var abi.
    Grupta arattim bulamadım..goddy ve toaso grafiginiz varmi acaba ..🤔 müsaitseniz tabi..

6. TOASO
    GOODY

7. XU100

8. Üstadım bir miktar yürüdü burdan . Bir yol haritası lazım. Ne görüyorsun acaba. Dirençler destekler
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku

Sayfa 191/272 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •