Sayfa 66/272 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 521 - 528 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1. Hocam 110 bin güçlü demiştiniz.. orayı bile kırdı geçti ..bu yükseliş nasıl bisey hocam boyle..hic düzeltme olmayacakmı bu borsada ??

2. Hocam bir süredir teknik analiz öğreniyorum. Takibimde olan hisse var doğru ve yanlışlarım nelerdir?

3. Uzunda düşen alttaki köyü çizgi kisada düşeni de kırmak üzere ama hacim yeterli değil gibi. Aotu gibi indikatörü ile 1.99 gibi 0.61 direnci çıkıyor. Zahmet olmazsa hocam

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    BU KIRMIZI HAT İYİ DESTEK KISADA
    Teşekkürler

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Deniz hocam ASELSAN hakkında ne düşünüyorsunuz.Yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden çok tşk ederim iyi ki varsınız...

6.  Alıntı Originally Posted by ercann Yazıyı Oku
    Deniz hocam ASELSAN hakkında ne düşünüyorsunuz.Yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden çok tşk ederim iyi ki varsınız...
    31.50 ustu pozitif. 40tl hedefi var.
    31.50 alti 25 e kadar cekilme potansiyeli var.
    Cuma kapanisi tuaf oldu. Icime sinmedi

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    PETKM
    Deniz bey grafik lerde log mu liner mi kullanıyorsunuz öğrenmek için soruyorum.dolar bazlı grafiklerde liner kullanmak daha sağlıklı okumuştum

8.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Deniz bey grafik lerde log mu liner mi kullanıyorsunuz öğrenmek için soruyorum.dolar bazlı grafiklerde liner kullanmak daha sağlıklı okumuştum
    Deniz hocama sormuşsunuz ama grafikte lineer olduğunu görüyorum. Dolar bazlı grafikte lineer kullanmak şu yüzden daha sağlıklı olabilir; grafiği log yaptığınızda dolar yada TL olması grafikte pek bir değişikliğe sebep olmaz. Deniz hocam daha bilimsel bir açıklama yapacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 66/272 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •