Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 25 - 32 arası.

Konu: CLKHO - CLK Holding A.Ş

1. Selamlar, birçok batık hissede whatsapp Facebook grupları falan var ve hukuki bir savaş veriyorlar. Burda da var mı böyle bir grup. Varsa katılmak istiyorum

2. 10 kuruştan alan olursa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

3. arkadaşlat, 10 krs,5 krs, a kim alıyor.. Gerçekten alacak varsa o na göre bizlerde kurtulalım.Alsa alsa şeref yoksunu A.O alir tekrardan milleti duzmek icin. Bilgisi olan yazarsa..Tşk.ederim

4. bu şirket kapatılmadı mı, mahkeme süreci ne oldu? bilgisi olan var mı?

5. Mrb,
    yatirim hesabimi kapatmak istiyorum.elimde CLKHO,ATAC ve MENBA var.satmak istiyorum,almak isteyen arkadaslar varsa bildirsin lutfen.YTD.
    Son düzenleme : ozanpiro; 19-10-2020 saat: 14:54.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sn ozanpiro;Elinizdeki tüm hisseleri ücretsiz olarak bana virman etmek isterseniz,yatırım hesap numaramı verebilirim..

7. Sn.Kar_Adam.canin sagolsun.virmanlarim onemli degil.ben BDM kullaniyorum.internetten nasil virmanlayabilirim?ayrica 7-8 tanede kusurat lotlar var.kusurat oldugu icin satilmiyor.onlari ne yapacam?kusuratlarda virmanlaniyormu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ozanpiro Yazıyı Oku
    Sn.Kar_Adam.canin sagolsun.virmanlarim onemli degil.ben BDM kullaniyorum.internetten nasil virmanlayabilirim?ayrica 7-8 tanede kusurat lotlar var.kusurat oldugu icin satilmiyor.onlari ne yapacam?kusuratlarda virmanlaniyormu?
    Sn Ozanpiro;Yatırım Hesabınızın bulunduğu kuruma gidip-Görüşüp,Küsüratlı lotlar da dahil,Kendi hesabınızdan ,Benim hesabıma virman talimatı vermeniz gerekir...
    Ben, Garanti Yatırım ile çalışıyorum..İsterseniz özelden görüşebiliriz..Tanıdıklarınız arasında benzeri durumda olan kişiler varsa,Küsürat lot veya normal hisse varsa bana gönderebilir...Bende, birsürü çöp olmuş,işe yaramayan,tahtası kapalı hisse var.Yıllardır durur.Varsın sizinkiler de gelsin..:-))

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •