Sayfa 105/269 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 833 - 840 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Hocam kimseye tavsiye verilmez burda. Hem yasak hem dogru degil. Ama sorularinin hepsine iliskin kapta aciklama yapilacak peyder pey. Zaten burda da degerlendiruriz hep beraber gelen aciklamalari.

Hepimiz suan cok buyuk zarardayiz. Yarindan itibaren sise guruplarinin pozitif ayrisacagini dusunuyorum. Yani psikolojimiz oyle dagildiki emin degilim bu dedigimden ama normal zamanda olsa tavan gider derdim yarin icin. Ins guzel olur bu hafta da 3 uzerine atariz en azindan.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye için sormadım hocam, spk tebliğini okudum, 25 şubattan önce pay sahibi olup paylarını genel kurula kadar satmayanlar yararlanır diyor sanki. Yani trakya atıyorum 1 e bile düşse ben 25 şubat öncesi aldığım ve genel kurula kadar satmadığım için çağrı fiyatından yararlanıcam diye anladım, doğru mu anladım teyit için sordum

2.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Hala umudu olan var mi.... birlesme iptal edilecek diye bir his var icimde. Omrumde bukadar umutsuz olmamistim hayata ve tercihlerime dair. 1 ayda neler oldu boyle cok enteresan.

Bırlesme konusu mecburiyet ten yapıldı. Erdogan in acıklaması var sise den pay alacagız diye. banka nın acıklaması derinlik hacım falan filan hikaye. 1 yıldır hazırlık yapılıyor. Ersin Ozıncenın holdıng olma acıklaması var 2009 senesinde bunu da hissedar karar verecek dedi. gecen sene ısbank tan istifa edip vakfın basına gectı. En buyuk hisselerın basında 1 yıl gecmeden sise grubunu tek catı altında toplama kararı aldı
    2009 yılında sanayi ve finans holdıng olmak amacı vardı Ozıncenın
    Tabi bunun yapılmasını hızlandıran ise erdogan sise den pay alacagız dedi bu yapıda hısseler hazineye gecse bile sise den pay alması imkansız donusum degısım kacınılmaz
    Birde gununuz sartlarında isatr ısbtr ısctr ve ıskur hıssesı var bankanın boyle bir hisse yapısı ısctr nın fiyatını olumsuz etkiliyor
    İlk basta sise sonra fınans hısselerı bırlesecek

Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    O değilde çimentolarda genelde değişim oranları hep konuşuldu değerleme sonrası şişe birleşmesinde ise tam tersi ayrılma hakkı konuşulup duruyor ,hiç değerleme ve değişim oranları konuşulmuyor,ne olur ne değer çıkar denmiyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    çimentolarda degiştirme oranları açık ama bu işte bi gariplik var ya bolu adana çok avantajlı yada mardini çagrıdan sonra geri verecekler aradaki abritaj çok karlı sizce bukadar kaymagı yedirirlermi?
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Bak gonderdigin madde de

yaptığı satışlar ise yapılan ek alımlardan olduğu sürece ayrılma hakkına konu payları etkilemeyecektir."

Diyor. Yani 25 subattan once aldiklarini 25 subattan sonra satarsan ayrilma hakkina ait haklarindan vazgecmis oluyorsun.

Malesef ifadelerde hala netlik olmadığını düşünüyorum. Hatta 25 şubatta 3,7 olan kağıdın bu tarihten sonra soluksuz düşmesini de buna bağlıyorum. Ayrılma hakkını garantileyenler sattılar diye yorumluorum, diledikleri zaman geri alacaklar.

5.  Alıntı Originally Posted by merlinmer Yazıyı Oku
    Tavsiye için sormadım hocam, spk tebliğini okudum, 25 şubattan önce pay sahibi olup paylarını genel kurula kadar satmayanlar yararlanır diyor sanki. Yani trakya atıyorum 1 e bile düşse ben 25 şubat öncesi aldığım ve genel kurula kadar satmadığım için çağrı fiyatından yararlanıcam diye anladım, doğru mu anladım teyit için sordum
    Öyle gibi gözüküyor,ama saçma oğlu saçma,
    Gerçek olmayan rakamlardatuz şuan,freni patlamaış kamyon gşbi düşüyor hisseler,diyorlarki hisseni satarsan hakkını kaybedersin,demezlermi adamı nasıl satmayım şu ortamda,alırsanda hakkın kalmaz deniyor sonra,

Önemli olan değerleme ve değişim oranları,adil değerlem gelirse herkes kazanacak aslında,ğayronda ky de,herkez

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aynen. Ayrilma hakki bedelinden yararlanacaksin. Nakit olarak alabiliyirsun sirketten.
     Alıntı Originally Posted by merlinmer Yazıyı Oku

7. bence evet

8.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    çimentolarda degiştirme oranları açık ama bu işte bi gariplik var ya bolu adana çok avantajlı yada mardini çagrıdan sonra geri verecekler aradaki abritaj çok karlı sizce bukadar kaymagı yedirirlermi?
    Şuan neden yedirşyorlar mardinde bunca kaymağı,endeks nerden nereye geldi,
    Mardinde ciddi satışlar var ona rağamen sağtışların çoğunu 5 ve üzerinde karşıladılar ve hala o civarlarda karşılıyorlar,
    5 üzerinden diğerlerinden bu denli,malı alanlar salakmı peki,5 ve üzerinden malı alanlar birleşeme sonrası aşşa satmak içinmi alıyorlar bunca malı,
    5 üzerinde alanlar satanlarada kaymak yedirde derdindede şuan o gözüküyor,kendileri ne yeme derdinde ozaman birleşeme sonrası

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 105/269 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •