Sayfa 12/269 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Bu metro nerden alirsa asagisinda trade devam ediyorlar. Tahtadan hic bisi anlamadim. Sanki herkes birbirini tokatlamak adina zararina al sat yapiyor gibi. Is yatirin 12 milyon topladi 31 ocaktan bu yana. Ama surekli dususune izin veriyor. Ucuz, beklentisi yuksek ve yakinda degerlemesi ortaya cikacak bir firmanin hareketleri bu olmamaliydi.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eger ucuz degerlenecek bir sirket olsaydi mantikli olan tahta sahibi tarafindan hissenin degerinin en yuksege kadar cekilip milletin eline vermesi olurdu. Ne hisseler kiytirik haberlerle 3 5 kat gidip bosaltiyor mali. Bu dususun klasik mantigi mal toplamaktan baska bir sey degil.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. geçen bir ara trakya sayfasında şahit olduğum bir olay sanırım 10 gün civarı..... tüm alan satan lot sayısı eşit 10 kademe alttan kapattı....bugün bakın... tüm alan satan arasındaki fark 38000 lot civarı hisse 6 kademe aşağıda.... 38000 lotla 6 kademe nasıl düşüyor ben anlamıyorum.... syn hermes siz bilirsiniz nasıl oluyor bu iş ?

4. TRKCM - Trakya Cam

Şu meril lanetine kimse dur diyemedi ya akıl alır gibi değil,

Milyon milyon lotlar alınıyor hop aşşa iniyor hemde soluksuz,altından kim çıkıyor meril peki kaç lot satışla indiriyor hiç lot satışla indiriyor ,lan nasıl böyle saçmalık olur diyorsun,

Dün ve önceki günlerde alıcılar belli satıcılar zaten belli iken citi ve doçe sattı bence olumlu oğlu olumlu yabancının çıkartılması,ama alan kurumlar neden güçsüz bırakıyor tahtayı misal iş yatırım dünya kadar mal aldı sattığından fazlasını almışken neden güçlü tutmaz tahtayı yada belli seviye altına inmesine izin vermez,

Şunun için diyorum misal 3.90 da tut hisseyi satan tüm malı ordan karşıla ,ama aşşa indikçe satacak insan lanet olsun ordan satmadım burdanmı satıcam diyip malıda satmıyor,endeksde düşmüşken satış illa gelicekti zaten 3.90 dan dahil,

Sn hermes ne dersin fikrin ne borsadaki saçma sapan işlemlerle ilgili?

Sn hermes yoğun katkınız bekleniyor foruma,bugün size olan ilgi hat safhada

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Burda değerleme değerleme diye bekliyoruzda şu örneği vereyim yapı gyo son 2 günde %45 prim yaptı,ne değerleme var nede ciddi kar artışı var,

Bizde burda prim yaparmı acaba en az pd dd inden değerlenirmi diye bekliyoruz hemde fk sı 6 olan bir şirkette,

Yapı gyo fk 49 pd dd 2.10 larda elin oğlu iki günde %45prim yaptırır bizde fk sı 6 olan pd dd 0.70 olan hissede acaba larla uğraşıyoruz,

Şans işte ...

6. TRKCM - Trakya Cam

Bir örnek daha 31-01 de trabzon 2.7 tl imiş şuan 6 larda ,
    Takaslara bakıyorum citi ve doçe yanş bizim yabancılar mal almış yabancı izerinden alınan bu malla prim yapmış ama alınan bu yabancı malı ilk 5 taksa saklamasında sıralamaya dahi giremiyor,tahta o denli dağınık ama soluksuz be çok rahat gidiyor,

Bunları gördükçe insanın canı daha bir sıkılıyor,altının başında bekliyoruz ama altına altın diyen yok.

7. palacan endeksi düşürmemek adına 3 beş kağıtta işlem yapıyor...bugun o iş şişe grubuna düşer inşallah . amin geldiğim nokta bu .......

8. palacan endeksi düşürmemek adına... son bir ka. gündür... üç beş kağıtta işlem yapıyor...bugun o iş şişe grubuna düşer inşallah . amin geldiğim nokta bu .......

Sayfa 12/269 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •