Sayfa 133/269 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Sanki dogru tarafa yatirim yapmis gibisin ama

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çok şaşırırım eğer öyle olursa ama 2,69 güzel destek çıkıyor. orası yıkılsa maliyetten kapatacam pozisyonu ama yıkılmıyor.

2. ayrıca hiç düşüş düşünmediğim bir kağıttı. korkmuyor değilim açıkçası. birden şu birleşmeyle ilgili bir haber gelirde uçarı gider diye. ytd.

3. kapattım pozisyonu uygun yerden long fırsatı kolluyorum bakalım. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    İş HSBC,hisseyi koparmış...tavan olursa şaşırmam..ytd
    Geçenlerde "Önemli nitelikte işlemin açıklandığı tarih" kavramının içeriğine dair bir şeyler karalamıştım..
    SPK'nın buna dair yaklaşımı yazdığım gibi gerçekleşecekse..BU fiyatlardan şimdi dahi alanlar adil fiyatla ortaklıktan ayrılma hakkına sahip olacaklar demektir..
    HSBC'den birileriyle düşüncelerimiz paralel olabilir..

Ben birlesmenin olacagina pek ihtimal vermiyorum artik. En azindan kisa vadede. Bir kac gune sokaga cikma yasagi gelebilir.
     Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Geçenlerde "Önemli nitelikte işlemin açıklandığı tarih" kavramının içeriğine dair bir şeyler karalamıştım..
    SPK'nın buna dair yaklaşımı yazdığım gibi gerçekleşecekse..BU fiyatlardan şimdi dahi alanlar adil fiyatla ortaklıktan ayrılma hakkına sahip olacaklar demektir..
    HSBC'den birileriyle düşüncelerimiz paralel olabilir..

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Ben birlesmenin olacagina pek ihtimal vermiyorum artik. En azindan kisa vadede. Bir kac gune sokaga cikma yasagi gelebilir.

Videoyu mutlaka seyrediniz
    https://youtu.be/9ULxjgF58dM
    Maya rahipleri halkı, insan kurban ederek güneşi kurtardıklarına inandırıyor..Gelecekte güneş kurtulduğunda bunun aşı ilaç vb.yüzünden olduğunu düşüneceğiz kanımca..
    Güney Kore'de ölüm 0,6, Kayda girmeyenlerle oranın daha düşük olacağı söyleniyor..

Tam tutulmada, Güneş'in Ay ile tamamen örtülüp saadece çeperlerinin göründüğü anın adı CORONA dır.
    Bu video içinden geçtiğimiz psikojik tutulmayı anlatan mükemmel bir metafor..

*SAlgın yayılıyor..Ay güneşi örtmeye başlıyor
    *SAlgın pik noktasında..Tam tutulma anı yani #corona
    *Sürü bağışıklı gelişiyor anlamlı miktarda gerçek istatistikler ortaya çıkıyor.. Virüs, salgın ve istatistikler evcilleşiyor..Güneş tutulması bitiyor..

Şimdilerde kanıksayıp önemsemediğimiz Domuz gribi ilk çıktığında yayınlanan ölüm oranı bizim corona gibi %2
    https://www.academichospital.com.tr/...luenza-a-h1n1/ (ilgili link)

Geçen akşam da söylendi..Her hasta için düşünülen tespit edilmemiş hasta 10 kabul ediliyor..100 000 kişilik bir yerde 90 000
    Corona hastasının 20000'i hastahaneye başvurup, bunların 400'ü vefat etse..oran 4/200 iken tüm nüfusu tarasak oran 4/900

GÜNEŞİN SÜREKLİ AYIN ARKASINDA KALDIĞI GÖRÜLMEMİŞTİR..

Diğer yandan:
    Soru 1;

Doların değeri kesirinin; paydasına sonsuz tahvil alımı+trilyonlarca dolar parasal genişleme yazdığımız 1 doların değeri hangi sayıya yakınsar..?

Soru 2;

Elinizde, üstünde 100 TL yazan gümüş bir para var..

Gümüşün fiyatı yükseldi ve elinizdeki paranın gümüş değeri 150 TL oldu diyelim..Siz bu durumda elinizdeki para ile 100TL'lik dut kurusu almaya razı olur musunuz?

Dünyanın; , plastik, cam, çelik, bilgisayar, ulaşım aracı, lastik, kompozit, ilaç, sağlık hizmeti vs almaya devam edeceğine olan inancım, dolara ve diğer paralara olan inancımın çok ötesinde..

Dolayısı ile böyle bir inanç takasına, bu fiyatlardan razı olmanın saflık olacağını düşünüyorum.

Anlamli video ve mesajiniz icin tesekkurler. Guzeldi begendim.
     Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Videoyu mutlaka seyrediniz
    https://youtu.be/9ULxjgF58dM
    Maya rahipleri halkı, insan kurban ederek güneşi kurtardıklarına inandırıyor..Gelecekte güneş kurtulduğunda bunun aşı ilaç vb.yüzünden olduğunu düşüneceğiz kanımca..
    Güney Kore'de ölüm 0,6, Kayda girmeyenlerle oranın daha düşük olacağı söyleniyor..

Tam tutulmada, Güneş'in Ay ile tamamen örtülüp saadece çeperlerinin göründüğü anın adı CORONA dır.
    Bu video içinden geçtiğimiz psikojik tutulmayı anlatan mükemmel bir metafor..

*SAlgın yayılıyor..Ay güneşi örtmeye başlıyor
    *SAlgın pik noktasında..Tam tutulma anı yani #corona
    *Sürü bağışıklı gelişiyor anlamlı miktarda gerçek istatistikler ortaya çıkıyor.. Virüs, salgın ve istatistikler evcilleşiyor..Güneş tutulması bitiyor..

Şimdilerde kanıksayıp önemsemediğimiz Domuz gribi ilk çıktığında yayınlanan ölüm oranı bizim corona gibi %2
    https://www.academichospital.com.tr/...luenza-a-h1n1/ (ilgili link)

Geçen akşam da söylendi..Her hasta için düşünülen tespit edilmemiş hasta 10 kabul ediliyor..100 000 kişilik bir yerde 90 000
    Corona hastasının 20000'i hastahaneye başvurup, bunların 400'ü vefat etse..oran 4/200 iken tüm nüfusu tarasak oran 4/900

GÜNEŞİN SÜREKLİ AYIN ARKASINDA KALDIĞI GÖRÜLMEMİŞTİR..

Diğer yandan:
    Soru 1;

Doların değeri kesirinin; paydasına sonsuz tahvil alımı+trilyonlarca dolar parasal genişleme yazdığımız 1 doların değeri hangi sayıya yakınsar..?

Soru 2;

Elinizde, üstünde 100 TL yazan gümüş bir para var..

Gümüşün fiyatı yükseldi ve elinizdeki paranın gümüş değeri 150 TL oldu diyelim..Siz bu durumda elinizdeki para ile 100TL'lik dut kurusu almaya razı olur musunuz?

Dünyanın; , plastik, cam, çelik, bilgisayar, ulaşım aracı, lastik, kompozit, ilaç, sağlık hizmeti vs almaya devam edeceğine olan inancım, dolara ve diğer paralara olan inancımın çok ötesinde..

Dolayısı ile böyle bir inanç takasına, bu fiyatlardan razı olmanın saflık olacağını düşünüyorum.

8. ben teşekkür ederim...

Sayfa 133/269 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •